Pilotky – jednouché, štýlové a obľúbené!

Please enter banners and links.

Prichádza leto. Teplo, slnko a slnečné lúče, ktoré nám nepríjemne oslepujú zrak. Preto sú kvôli ochrane pre nás veľmi dôležité slnečné okuliare. Na výber máte z mnohých, ale pilotské okuliare vám okrem ochrany ponúkajú aj štýlový vzhľad a skvelý módny doplnok!

Pilotky, ako sa slangovo tieto okuliare nazývajú, používali v minulosti hlavne piloti amerických lietadiel na ochranu pred slnkom. V Amerike boli v 70. rokoch minulého storočia piloti uznávaní ako idoly a mali mnohé výhody. Ľudia k nim vzhliadali a začali ich napodobňovať. Takto sa dostali pilotky aj k bežným ľuďom, ktorým sa tento štýlový doplnok zapáčil. Možno si na ne spomeniete zo známeho filmu Top Gun, kde ich nosil populárny americký herec Tom Cruise.

Neskôr sa tieto pilotky stali veľmi obľúbenými u najrôznejších celebrít.Vidieť sme ich mohli napríklad na Victorii Beckham, Jennifer Aniston, Brad Pitt alebo Avril Lavigne. Následne sa stali prirodzeným módnym doplnkom, ktorý si verejnosť obľúbila a preto ich teraz v lete môžete vidieť na každom kroku.

Tieto štýlové pilotské okuliare môžete využívať k ľubovoľnému outfitu, keďže sa dajú zakúpiť v rôznych farbách a následne skvelo kombinovať. Je len na vás akú kombináciu si vyberiete. Klasické zrkadlové, pozlátené alebo čierne pilotky. Okuliare sa vynikajúco hodia napríklad na letnú prechádzku, do mesta alebo na opaľovanie pri dovolenke. Je iba na vás, ako sa na leto pred slnkom vyzbrojíte. Určite, ale nezabúdajte na kvalitný ÚV filter pretože ochrana zraku je dôležitá a keď ju spojíme so štýlom a módou, je o to zaujímavejšia. Všetky naše slnečné okuliare z nášho e-shopu www.letnyhit.sk obsahujú kvalitný Európskou úniou štandardizovaný UV400 filter, ktorý kvalitne ochráni váš zrak.

V našom e-shope si každý nájde okuliare, ktoré mu najviac vyhovujú. Decentné, nenápadné alebo výrazné a štýlové. Výber je len na vás. Len u nás teraz ku každým zakúpeným okuliarom pre našich zákazníkov ponúkame handričku na čistenie a obal na vaše okuliare ZADARMO.

Vyberte si svoje pilotské okuliare hneď teraz, www.letnyhit.sk je tá správna adresa!

Reklamný článok