Papučky nielen na doma

Please enter banners and links.

Či je leto alebo zima, nohy potrebujú tiež svoje pohodlie. Veď vás nosia celý život, a teda si v každom prípade zaslúžia vašu pozornosť. Samozrejme lodičky na vysokých tenkých opätkoch sú must-have kúskom vo vašom šatníku. Samy však musíte uznať, že každý deň v nich kráčať po uliciach nie je žiadna zábava. Dobre, česť výnimkám. Sú jednoducho dni, kedy máte náladu na ležérny mestský štýl. Ten skvele doplnia trendy pohodlné šľapky.

Okrem sandáliek, lodičiek, conversov či tenisiek by ste si mali zaobstarať aj šľapky. A to pokojne rovno niekoľko druhov. Pretože vám ponúkajú všestranné využitie či už na večerné party, prechádzky alebo festivalové radovánky. Ak správne zvolíte strih a vaše pracovné zaradenie vám to dovoľuje, tak pokojne aj do práce.

Využite rôzne prepletenie či sieťky, dodajú vášmu outfitu ten správny šmrnc. Kamene či perly ako zdobenie boli vždy a budú nesmrteľné. Toto leto sa presunuli tieto prvky aj na šľapky. Vaše nôžky sa tak budú krásne trblietať a dodajú ten správny punc luxusu. Vyvýšené korkové podrážky či zabalené do špagátov určite ocenia dámy nižšieho vzrastu. S uzavretými špičkami a navrchu s mašličkami či strapcami voľte k elegantnejším vzhľadom.

Šľapky môžu byť tým pravým orechovým, čo vás dokonale vyčlení z radu. Či to už bude strihom, farbou či štýlom.Obchody ponúkajú širokú paletu, dva či tri kúsky by ste si mali uloviť. Nech sa aj tie vaše nôžky cítia pohodlne nielen doma pred televízorom.

FOTO: pexels.com