Pánske hodinky – ideálny darček preňho?

Please enter banners and links.

UserFiles-Image-2010_07_05_19_14_13jpeg-thumbVyberáte ideálny darček pre Vášho muža? Neviete, čo by ho mohlo upútať alebo čím by ste ho mohli zaujať? Pánske hodinky sa v mnohých prípadoch javia ako ideálny darček, ktorý by ho dokázal potešiť. Poďme si teda niečo povedať k pánskym hodinkám, ktoré by mohli byť vhodné pre Vášho partnera.

 

Základom je dizajn

O aké hodinky máte záujem? Určite práve túto otázku by ste si mali klásť ako prvú. Kde bude hodinky Váš partner nosiť? Budú to skôr reprezentačné alebo iné účely? Väčšina si hodinky kupuje nielen z racionálneho dôvodu – poskytovania aktuálneho času, ale aj z imidžového dôvodu, a teda doplnenie outfitu o veľmi elegantný kúsok.

2010_08_02_18_07_56

V zásade poznáme hodinky na voľný čas, športové hodinky, ale aj elegantné hodinky určené prevažne k saku či k veľmi elegantnému oblečeniu. Na voľný čas si muži zvyknú vyberať skôr väčšie hodinky, ktoré sú viac výrazné a to nielen svojim farebným prevedením, ale často aj materiálom, z ktorého sú vyrobené či celkovým dizajnom. Štýlové hodinky na voľný čas k ležérnemu oblečeniu sa aj u nás veľmi rozmohli a nachádzajú si čoraz viac zákazníkov a zákazníčok. Váš priateľ však nemusí byť práve ten, ktorý si s radosťou dá na ruku hodinky s veľkým ciferníkom a výrazným dizajnom. Oveľa viac z nich možno ocení luxusné hodinky, ktoré sú určené k elegantnejšiemu oblečeniu. Práve to je dnes trendom a „in“, pričom ho treba skombinovať aj práve s vhodnými doplnkami. Luxusné hodinky sú hodinkami kvalitnými, ktoré sú väčšinou nositeľmi určitej konkrétnej značky. Samotná značka je teda určitým garantom kvality a značkové hodinky sú rozpoznateľné spomedzi ostatných aj bez upozornenia na ne.

Medzi značkové a luxusné hodinky by sme mohli pokojne zaradiť švajčiarske hodinky. Práve tie mnohí považujú za akýsi vrchol, aspoň čo sa kvality a dizajnu týka. Nie nadarmo sa pri veľmi dobre fungujúcich veciach hovorí, že fungujú práve ako švajčiarske hodinky. Bez pochyby o nich možno povedať, že nie sú kazové, respektíve len veľmi malé percento sa reálne pokazí alebo vypovedá službu.

Ktoré z nich vyberiete Vášmu mužovi? Hodinky Calvaneo patria medzi absolútny vrchol, čo sa značiek jednotlivých hodiniek týka. Ich kúpou rozhodne vyčaríte na partnerovi úsmev.

Reklamný článok