Oversize sveter, must have kúsok vo vašom šatníku

Please enter banners and links.

Toto je naozaj must have kúsok pomaly odchádzajúcej zimy. Na prvý pohľad sa to až tak nemusí zdať, ale skúste dať tomu šancu. Oversize móda je nadčasová a len tak ľahko nevymizne z módnych prehliadok. Správna dĺžka, farba či tvar môžu naozaj dokonale podtrhnúť váš štýl.

Obchody vypredávajú ešte posledné kúsky zimnej módy. Ideálny čas vyraziť na nákupy. Na vešiaku sa oversize svetre môžu zdať ako neforemné kúsky handier. Sústreďte sa najskôr na farbu, ktorá sa vám páči. Ak ste plnšej postavy, pokojne siahajte po čiernej, olivovo zelenej či námorníckej modrej. Dĺžka svetra by mala siahať niekam do polovice stehien. Širší rukáv, zaujímavý pletený vzor alebo odhalené rameno. Sústreďte sa hlavne na tieto detaily.

Pre tie odvážnejšie to môžu byť trendy horčicová, červená, žltá, telová alebo oranžová farba. Ak máte krásne dlhé štíhle nohy, sveter použite ako šaty. Na páse ich zviaže hrubým opaskom, štýlové pančuchy a nejedny oči spočinú práve na vás.

Tento kúsok je naozaj módnou vychytávkou. Je veľmi pohodlný aj k rifliam a k punkovým topánkam. Či už krátka verzia ako šaty alebo k nohaviciam, stále to bude vyzerať trendy. Rovnako sa hodia k štíhlym útlym žienkam, aj dámy plnších tvarov si prídu na svoje. Skúšajte a určite vám niečo sadne. Bude to inšpiratívny kúsok vo vašom šatníku.

FOTO: pexels.com