Oslávte 10 narodeniny krtkovej torty súťažou

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín Mnau.sk si opäť pre svoje čitateľky pripravil súťaž o zaujímavé ceny. Tentokrát budete mať možnosť vyhrať 3 balíčky produktov Dr.Oetker v hodnote 15€ od www.oetker.sk.

Dr.Oetker na Slovensku ochutnal snáď každý. Na našom trhu pôsobí už od roku 1991, pričom pochúťky od tohto výrobcu jedávajú ako deti, tak i  dospelí. Veď kto už by nepoznal pudingy od Dr.Oetker alebo rôzne prísady či zmesi na pečenie a zaváranie. Bez nich si pečenie a zaváranie mnohí ani predstaviť nevieme. Ponuka produktov Dr.Oetker je naozaj široká a pomáha pri varení, pečení a iných činnostiach takmer v každej slovenskej domácnosti.

Tento rok je však pre Dr.Oetker výnimočný. Ich skvelý produkt, známa Krtkova torta, totiž oslavuje okrúhlych 10 rokov. K tomuto jubileu dostala torta aj darček – nový obal z limitovenj edície –  milovníci Krtkovej torty majú teraz možnosť vyhrať srdiečko zo zlata pri každom zakúpení tohto nového balenia.

Krtkova torta od Dr.Oetker je skvelá pochúťka, ktorá sa skladá z kakaového korpusu, šľahačkovej náplne a banánov. Kto by tejto kombinácii odolal? Hodí sa na oslavy narodenín ale i na nedeľné posedenie ku kávičke s rodinou a priateľmi.

Vďaka veľkému úspechu už vznikla aj limitovaná edícia Krtkovej torty – Krtkova torta jahodová. Pre milovníkov jahôd je táto pochúťka ako stvorená.

Ak máte radi značku Dr.Oetker alebo len radi maškrtíte, tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Možno práve Vy vyhráte skvelý balíček v hodnote 15€.

 

Súťažná otázka: Vymenujte aspoň 3 druhy zmesí na pečenie, ktoré Vám ponúka Dr. Oetker?

Pomoc s odpoveďou nájdete na www.oetker.sk.

Súťaž trvá od 12.9.2011 do  26.9.2011

Prajeme Vám veľa šťastia pri hľadaní odpovede, ale i pri žrebovaní!

Výhercovia:

Lucia Chovanová

Mária Markovičová

Alena Holécyová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: