Onedlho prezúvame do letných pneumatík

Please enter banners and links.

Väčšinou to tak býva, že s príchodom vianočných sviatkov sa nevieme dočkať mrazivého počasia a riadnej snehovej nádielky, no a keď sa všetka paráda skončí, privolávame si jar a teplé lúče slnka. Začíname si robiť plány na leto a premýšľať, kam sa asi vyberieme tento rok na dovolenku. Bez kvalitných letných pneumatík to rozhodne nepôjde.

 

Zimné pneu nahradia tie letné

Jazda s autom musí byť bezpečná. Prepravujete nielen seba, ale aj svojho partnera, deti, kolegov, priateľov a taktiež beriete ohľad na všetkých účastníkov cestnej premávky, vrátane chodcov či cyklistov. Nielen vaše praktické a teoretické schopnosti vám napomáhajú pri šoférovaní, ale aj samotné auto. Bez ohľadu na to, akou značkou sa chválite, pamätajte, že bezpečnosť je prvoradá. Starajte sa o svoje vozidlo a ono vám všetko vráti.

Už onedlho nudné a ospalé dlhé večery nahradí leto – čas, kedy sa večer všetko iba začína. Buďte pripravení na nové výzvy a dobrodružstvá. Začnite s plánmi hneď teraz, nech vás nič nezaskočí. S príchodom teplejších dní povieme „Zbohom“ snehu a námrazám a postupne sa naša radosť z dobrého počasia stupňuje. Najlepšie leto privítame výmenou zimných pneumatík na letné. Vtedy vieme, že skvelé časy sa blížia…

 

Letné pneumatiky sú príjemné spoločníčky

Na každej našej ceste, za všetkými tými dobrodružstvami a splnenými snami – je s nami naše spoľahlivé auto. S letnými pneumatikami, obzvlášť s tými novými, pôjde všetko oveľa ľahšie. Veľmi dobre vieme, ako sa veci dokážu časom opotrebovať, čo je celkom prirodzený proces. Ak sa však jedná o naše vozidlo, nejaké chyby si nemôžeme dovoliť. Preto, ak vidíme, že naše staré pneu už nie sú také, aké by mali byť a strácajú na svojej spoľahlivosti, nahraďme ich novými.

Či letné alebo tie zimné – pneumatiky zaručujú niekoľkoročnú životnosť a spokojnosť. Samozrejme za predpokladu, že sa o ne dokážeme náležite postarať. T.j. , zbytočne neexperimentovať na rôznych povrchoch, ktoré ich dokážu ľahko poškodiť a zničiť. Treba rešpektovať odporúčania výrobcov a zosúladiť s požiadavkami nášho vozidla.

Šťastnú cestu!

Reklamný článok