Ochlpenie opäť in?

Please enter banners and links.

Ste zvedavé, čo na pánov zaberá? Alebo, čo je práve in? Móda sa skrýva za všetkým a neunikne jej ani kúsoček nášho tela, vrátane nášho posvätného ženstva. Doba diktuje úplne všetko, nečudujme sa. Hanba ide na chvíľu bokom, ideme sa baviť o zostrihu „tam dole“.

 

Má ochlpenie význam?

Ochlpenie celkovo má svoj dôležitý význam, bez ohľadu na to, o aké miesto sa jedná. Reguluje našu telesnú teplotu a chráni nás pred vonkajším vplyvom prostredia. Prípadné baktérie sa skôr zachytia na maličkom chĺpku ako na citlivej pokožke. Ľudské telo je premyslené do posledného detailu. Matka príroda presne vedela, ako má človeka „naformovať“, aby sa cítil komfortne. Vezmite si len príklad, že keď je nám zima, okamžite reagujeme tzv. husou kožou a naše chĺpky stoja okamžite v pozore. Ich úlohou je – čo najviac nás ochrániť  pred chladom.

Platí to aj o miestach, kam slnko nesvieti…

Áno, naše intímne partie nie sú pokryté ochlpením iba tak. Pre niekoho možno vrchol nevkusu a konzervatívnosť – pre iného maximálne afrodiziakum. Divili by ste sa, koľko pánov jedným slovom milujú ženy, ktoré sú prirodzené, ako ich Boh stvoril, so všetkým všade. Zastávajú názor, že potrebujú mať pri sebe ženu a nie „dievčatko“.

Ochlpenie „tam dole“ nás chráni pred baktériami, ale to ani zďaleka nie je všetko! Napríklad aj naše spodné prádlo nás vie veru pekne potrápiť. Kadejaké umeliny a tesný textil, to nerobí dobrotu a obzvlášť na takých citlivých miestach, ako sú intímne partie. Ochlpenie teda zabraňuje priamemu kontaktu s pokožkou a znemožňuje prípadné trenie.

Okrem iného nám robí „službu“ najmä v lete a to tak, že zabezpečuje dostatočné „vetranie“ a my sa tak vyhneme rôznym zdravotným problémom, týkajúcich sa práve premnoženia určitých druhov baktérií spôsobených teplom, nepriedušnosťou a pod. .

V neposlednom rade sa na chĺpkoch zachytávajú naše prirodzené feromóny, to sú sexuálne vône – jedinečné pre každého jedného človeka. Sú omnoho vábivejšie, ako drahé voňavky zo značkovej parfumérie. Nič nás nestoja a v mužoch vyvolávajú pocity túžby a neskrotnej vášne.

Mnohé dámy, ktoré zahodili žiletky, potvrdia, že milovanie na tento spôsob je oveľa príjemnejšie, pretože pokožka nie je príliš podráždená a pri trení zbytočne nevzniknú rôzne kožné reakcie.

No čo, vyskúšate?

FOTO: pexels.com