Obľúbené Chorvátsko

Please enter banners and links.

Ako je nám všetkým dobre známe obľúbenou destináciou Slovákov je už dlhodobo Chorvátsko. Hoci v poslednom čase už ľudia siahajú aj po iných štátoch, dovolenka Chorvátsko je predsa len klasika.

Ale čím nás všetkých Chorvátsko tak oslovilo? Možno je to tým, že táto krajina je relatívne blízko a cesta sem sa dá zvládnuť autom za jednu noc prípadne veľmi dobre poslúži i autobus.

Množstvo ľudí si Chorvátsko obľúbilo aj preto, že dovolenka tu nie je až taká príliš drahá a nie každý má na to ísť niekam každý rok letecky a podobne.

Ubytovanie v Chorvátsku sa tiež dá nájsť za veľmi rozumné ceny. Či už ide o nejaké hotely alebo bungalovy alebo dokonca kempy. Nenároční dovolenkári za dovolenku naozaj neminú veľa peňazí, a tak je Chorvátsko vhodné naozaj pre všetkých.
Veľkým plusom Chorvátska je aj krásne a čisté more, ktoré je také vďaka skalnatým plážam, ktoré Chorvátsku dodávajú výnimočný vzhľad.Avšak aj náročnejší si tu prídu na svoje. Stačí si len zvoliť luxusnejší hotel s all-inclusive službami a počas dovolenky si naozaj užijete luxusný komfort a oddych. Všetko záleží len na možnostiach a požiadavkách daného dovolenkára. Chorvátsko ponúka niečo pre každého.

Chorvátsko vyhovie naozaj všetkým. Je tu množstvo krásnych destinácií, ktoré sa dajú vystriedať. Môžete ísť napríklad na obľúbenú Makarskú riviéru, do Dubrovníku, na ostrov Hvar alebo polostrov Korčula, na Istriu alebo mnohé iné miesta. Odporúčame vám napríklad ubytovanie Mimice. Toto mestečko sa nachádza na rozhraní Omišskej a Makarskej riviéry. Nezabúdajte však ani na krásne vnútrozemie a aspoň raz sa choďte pozrieť aj na Národný park Plitvické jazerá.

Veľa slovenských dovolenkárov však sa však každoročne vracia na jedno svoje obľúbené miesto v Chorvátsku. Veríme, že aj vás Chorvátsko tento rok nadchne a užijete si ho dokonale.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net