Oblečme sa do jarného počasia

Please enter banners and links.

Zima nám už ukazuje, že sa blíži jej koniec a jar tu bude čoskoro. Aj to jeden z dôvodov prečo by sme si mali spraviť radosť a kúpiť si niečo pekné na seba. V novom outfite sa budeme cítiť lepšie, spokojnejšie a možno konečne zaujmeme aj toho povestného princa na bielom koni, ktorý na každú z dám niekde iste čaká.

Je jasné, že teploty ešte nebudú prívetivé pre krátke šatičky a tričká s krátkym rukávom, no ak si dáme pod sukňu alebo šaty legíny, môžeme vyzerať naozaj šik a zároveň nám nebude zima.

Ak sa vám však nosenie legín nepozdáva, stavte na klasiku – rifle. Správne zvolené džínsy totiž vedia spraviť zázraky aj u dám, ktorých postava nie je úplne ideálna. No pri ich výbere si dávajte pozor, ak si nezvolíte dobrý strih, môžete narobiť viac škody ako úžitku, preto si radšej nechajte poradiť od kamošky, ktorá sa na to pozrie kritickým okom.

Či už patríte k ženám obľubujúcim športovejšiu módu alebo naopak máte radšej elegantné kúsky, pri nákupe vyberajte vždy moderné dámske oblečenie. Vďaka nemu budete totiž sviežejšie a budete sa cítiť mladšie.

Avšak pozor, nevyberajte moderné kúsky len kvôli ich modernosti, aj tu treba byť sebakritická. Ak je totiž v móde zlatá či strieborná farba a vy nemáte až tak ideálnu postavu, môže vás to výrazne rozšíriť, čo samozrejme nechcete.

Pri takomto počasí je vhodné mať na sebe okrem trička a svetra ešte kabát, prípadne bundu. Tieto vrchné časti oblečenia vyberajte tak, aby vám pekne sadli a zároveň vyberajte radšej výrazné farby, ktoré vás oživia a rozveselia deň i okoloidúcim. Do slnečného počasia sú svetlé, pastelové farby ako stvorené.

Milé dámy, ak si teda chcete zdvihnúť náladu, kúpte si niečo pekné na seba. Veď nie nadarmo nás ženy nové oblečenie a samotné nakupovanie robí šťastnejšími, treba to využiť. Budete nielen spokojnejšia, ale budete lepšie vyzerať a ohromíte svoje okolie.