Objavte skutočnú chuť a vôňu pravej vanilky

Please enter banners and links.

Ste milovníkmi omamnej chute a vône, ktorej zdrojom je vanilka? Práve pre vás sú potom určené nasledujúce riadky. Zabudnite na továrensky spracované výrobky tváriace sa ako vyrobené z pravej vanilky, ktoré ju však mnohokrát ani nevideli. Objavte nezameniteľnú kvalitu originálnych vanilkových strukov ručne zbieraných na exotických plantážach či zaujímavých produktov, ktoré si vás svojou lahodnou chuťou určite získajú.

 

Je vanilkový cukor vo vašej kuchyni skutočne vanilkový?

Pečenie dezertov sa nezaobíde bez dochucovadla, ktorým je práve vanilkový cukor. Skúste sa však pozrieť do svojej potravinovej skrine a presvedčte sa či cukor, ktorý používate, je skutočne vanilkový. Pravdepodobne v nej nájdete len jeho náhradu vo forme vanilínového cukru obsahujúceho len vanilkovú arómu. Pravý vanilkový cukor má hnedastý odtieň a jeho arómu je cítiť už z ďaleka. Vďaka intenzívnej chuti originálneho výrobku ho do dezertov nemusíte pridávať tak veľa ako vanilínového cukru, pričom chuť vanilky bude ešte viac citeľnejšia. Na pohľad vyššia cena je preto v skutočnosti len prvotný klam.

 

Vanilkový extrakt pre lahodné dezerty

Z vanilkových strukov sa však nevyrába výlučne cukor. Možno ani sami nebudete veriť, aké delikatesy z vanilkového sveta sú dnes dostupné. Jednou z nich je aj vanilkový extrakt, ktorý je produkovaný v tradičných indických malovýrobách. Ak do cesta na múčnik alebo plnky do zákuskov pridáte jednu lyžičku vanilkového extraktu, tá plnohodnotne nahradí jeden celý vanilkový lusk. Do zákusku navyše prinesie tú pravú chuť, ktorá sa s umelými vanilkovými arómami ani len nedá porovnať. Pre tých, ktorým vadí alkohol, je dostupný aj vanilkový extrakt bez jeho akékoľvek obsahu – Double Vanilla.

 

Tip na vanilkový darček

Hľadáte originálny predmet alebo pochutinu, ktorá by bola určená ako ideálny darček pre ženy? Vo Vanilkovom obchode nájdete množstvo neopozeraných a atraktívnych darčekov, ktoré potešia srdce nielen každej ženy. Napríklad delikatesu vo forme lahodného vanilkového vína či darčekové balenia mletej vanilky či vanilkových strukov.

Vanilkovyobchod.sk aj vám ponúka nezameniteľnú šancu objaviť tú pravú chuť a arómu vanilky.