Obdarujte sa len tak….Prospieva to vášmu šťastiu.

Please enter banners and links.

ID-100223703My ľudia si niekedy odopierame veci, či už kvôli tomu, že je to pre nás drahé, nemôžeme si to dovoliť alebo to jednoducho až tak nepotrebujeme. Pravdou však je, že ľudia ktorí si seba samých vážia, sú ľudia optimistickí a viac pripravení čeliť životným výzvam.

Preto sa jednoducho naučte milovať samú seba, pretože len to je základ pre vaše životné šťastie. Veď kto by už len chcel mať pri sebe človeka, ktorý sa neustále s niečoho obviňuje?

 

Každý deň je sviatok

ID-100236896

Je jedno, či máte narodeniny alebo meniny, stačí akýkoľvek malý úspech a je čas na pochvalu. Spravili ste dnes dôležitý test alebo ste mali náročný týždeň v práci? Tak choďte do obchodu a kúpte si niečo, čím sa obdarujete.

Je jedno, či to bude vaša obľúbená čokoláda, zmrzlina, kniha ktorú si chcete prečítať, rozkošné teplé ponožky alebo to tričko, na ktoré ste už tak dlho pozerali. Každý úspech si zaslúži pochvalu a o to viac, ak je to váš úspech.

 

Vážim si samu seba= Vážia si ma ostatní

Jednoduchý vzorec na základe ktorého by mal fungovať každý človek. Pokiaľ si nevážite seba a vaše prednosti, nebudú si ich vážiť ani ostatní. Pokiaľ sa v živote neustále z niečoho obviňujete, je čas vypustiť to z hlavy, odpustiť si a tešiť sa na každý zajtrajšok. Tento problém sa týka najmä nás žien.

Sme tu predsa len raz, tak si vážme život ktorý nám bol pridelený so všetkým , čo k tomu patrí. Milovať seba je dôležité a vážiť si seba samú ešte viac, tak sa to rýchlo naučte.

 Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net