Nový šatník pomocou šperkov

Please enter banners and links.

Diamonds on dark grey background. 3D rendering.

Len to, čo milujete

V prvom rade si spravte akúsi „diagnostiku“ seba samej a zistite, čo zo šperkov nie rady nosíte a čo, naopak, by ste si vedeli predstaviť mať na sebe neustále. Odrazte sa od toho. Nenúťte sa do prsteňov, ak by vám počas dňa na ruke vadili. Zato zlaté náušnice sú ideálne pre každú dámu, treba len vybrať ten správny tvar, aby ladil k tvári. Striedaním náušníc oživíte vaše obľúbené outfity a navyše vaša tvár dostane nový nádych. Vyberiete si jednoduchý pár alebo si trúfnete aj na niečo extravagantnejšie?

 

Lacnejšie nie je horšie

Nemusíte sa držať len zlatých šperkov, aj keď tie sú znakom luxusu a vysokej hodnoty. Svoj šatník a bežnú módu môžete oživiť aj šperkami zo striebra či chirurgickej ocele. Sú to cenovo prijateľnejšie kovy. Prípadne zvoľte tieto v pozlátenej verzii. Šperkov z lacnejších kovov si môžete dovoliť kúpiť omnoho viac a máte teda aj viacero možností, ako ich kombinovať. Nebojte sa aj vzájomnej kombinácii šperkov, len ich zlaďte v jednom farebnom odtieni.

Ženský outfit sa krásne dopĺňa náhrdelníkom alebo jednoduchou retiazkou. Tými vyplníte výstrih či dodáte šmrnc upnutej košeli ku krku. Buďte nápaditá a plná predstavivosti, šperky vám dávajú voľnú ruku, je ich v ponuke klenotníctiev mnoho, len si vyberte tie pravé pre vás. Zaslúžite si kvalitné šperky vo svojej zbierke, podtrhnú vašu ženskosť a dodajú pozitívnu iskru nielen vášmu outfitu, ale aj vám.