Nové synonymum nakupovania parfémov cez internet – parfums.sk je teraz notino

Please enter banners and links.

calvin-klein-reveal-parfemovana-voda-pre-zeny___7Každá dáma už aspoň raz vyskúšala kúpiť si parfém aj cez internet. Touto cestou totiž získa rovnakú kvalitu za neporovnateľne nižšiu cenu než v bežných kamenných parfumériách. Najčastejšie využívaným internetovým obchodom na Slovensku, ktorý ponúka parfémy online, je jednoznačne parfums.sk. Ak patríte medzi jeho spokojných klientov, prípadne sa k nim chystáte zaradiť, určite vás zaujme informácia, že parfums.sk sa mení na notino.

Tento najväčší predajca parfémov cez internet na slovenskom trhu je príkladom úspešnej firmy, ktorej sa podarilo preraziť aj za hranicami našej krajiny a Česka. V súčasnosti úspešne pôsobí až v 14 rozličných štátoch, a to aj v Španielsku či dokonca v USA. Dôvod zmeny názvu z parfums.sk na notino je aj preto jednoduchý – spoločnosť chce pôsobiť na všetkých trhoch pod jednotnou značkou, ktorá sa stane synonymom kvalitných, no cenovo dostupných parfémov nakupovaných na internete.

 

Mení sa len meno, nie proklientsky servis a obrovský sortiment parfémov a kozmetiky

Názov a logo internetového obchodu sú však jedinými vecami, ktoré sa menia. Filozofia predaja, ústretový prístup k zákazníkom či široký sortiment zahŕňajúci až 45 000 kozmetických produktov ostávajú zachované. Spoločne s nimi aj všetky obchodné podmienky či vytvorené účty a prihlasovacie údaje jednotlivých zákazníkov. Parfums.sk, po novom parfuméria notino, tak bude aj naďalej vašim verným spoločníkom pre krásu a vône, len pod novým menom.

Za úspechom a obľúbenosťou staro-nového internetového obchodu s pafémami notino stojí najmä široká ponuka kvalitného sortimentu za ceny, ktoré sú skutočne výhodné. Medzi ňou nájdete tisíce parfémov a toaletných vôd svetových značiek, ako Armani, Bvlgari, Calvin Klein, Dolce & Gabanna, Hugo Boss, Chanel a desiatok iných, tradičné a exkluzívne niche parfémy nadväzujúce na pôvodné parfumérske remeslo, ale aj kompletnú kozmetiku určenú na starostlivosť o telo, pleť, vlasy či zuby. Chýbať rovnako nesmie dekoratívna kozmetika. Všetko za cenu, ktorá nezaťaží vašu peňaženku.

Tak hor sa za krásou na notino.

Reklamný článok