Nie je to len sex, dámy!

Please enter banners and links.

Slovo „sex“ v sebe nosí neuveriteľnú energiu. Okamžite v nás evokuje rôzne myšlienky, predstavy a túžby. Sexualita patrí do nášho života a je ukrytá vo všetkom. Niektorí ľudia ju chápu ako niečo nečisté a zvrhlé, no iní v nej možno nachádzajú zmysel svojho života. Jej pravý význam, žiaľ, nie je úplne dobre poňatý.

 

Vzájomná príťažlivosť

Zvykne sa tomu hovoriť aj chémia dvoch tiel. Oproti ide neznámy muž/žena a okamžite si s ním/s ňou  dokážete predstaviť spoločnú noc. Dalo by sa však povedať a je to aj pravda, že nielen z fyzického hľadiska pocítite k sebe iskru lásky, ale hlavne sa vaše bioenergetické telá „rozoznajú“. Ináč povedané – rovný rovného si hľadá. Takáto dvojica sa potom vzájomne dopĺňa a snaží sa svoje túžby priviesť do vysnívaného konca – naplnenia. Vrchola. Niekedy sa však stáva, že sa vaše duše potrebujú spojiť v jedno preto, aby ste zistili, kde v živote robíte chyby.

Partner vám nepriamo ukáže vaše nedostatky či zlyhania. Ak sa teda po sexe cítite skôr mizerne, ako v oblakoch, znamená to, že niečo nie je v poriadku. Pravdepodobne máte v sebe nejaký blok alebo čosi nevyriešené. Je viac než isté, že ak by ste sa rozhodli v tomto vzťahu aj naďalej pokračovať, ovplyvnilo by to vaše telesné aj psychické zdravie.

Sex nie je základom vzťahu. Sex nie je ani zbytočný. Sex musí byť akýmsi centrom vás oboch. Niečo, čo „príde“ zakaždým, keď to jeden z vás potrebuje.

 

Sex – vymieňanie informácií

Okrem fyzického blaha sa dobrý, kvalitný, ale hlavne správne pochopený zmysel sexu, stará o váš vzťah. Že ako? Ak totiž máte milujúceho partnera, počas sexu sa dejú doslova malé zázraky. Okom neviditeľné, avšak srdcom a dušou precítené. Pri sexuálnom styku sa totiž prepájajú vaše vedomia a navzájom si odovzdávajú informácie. Samozrejme, že nie v zmysle tom – že ako bolo v práci? Pri sexe obaja „uletíte“ a vaše vedomie sa spája s nekonečným vesmírom. Obaja tak získavate „nadprirodzené“ schopnosti, ale hlavne sa medzi vami pestuje silné puto, intuícia, telepatia a rôzne iné mimozmyslové schopnosti. Sex je naplnenie – aj to psychické. Duch/duša a energia vášho partnera vo vás ostáva navždy. Preto si dávajte obrovský pozor na tzv. romániky na jednu noc.

 

Chcete ho prežiť na maximum?

Dobrý sex je ako meditácia. Cítite sa po ňom vláčne a máte pocit vznášania sa nad zemou. Aby ste ho prežili v maximálnej možnej miere, môžete vyskúšať týchto pár spôsobov:

Počas milovania priložte partnerovi ruku na srdce. Pocíti prílev nekonečnej lásky. Srdcová čakra sa okamžite zaktivizuje.

Dívajte sa jeden druhému do očí. Vtedy komunikujú vaše duše.

Predstavujte si, ako celým vašim telom prechádza „svetelný lúč“ a dobíja vás energiou.

FOTO: pexels.com