Nenapodobiteľná energia ženy

Please enter banners and links.

Vážené čitateľky! Na chvíľu sa zastavme a pripomeňme si, čím sme ako ženy také výnimočné. Sme nositeľkami obrovských tvorivých energií! Múzou pre celý svet už od nepamäti. Píše sa o nás, spieva sa o nás, maľujú nás – jednoducho povedané – milujú nás!

 

Sme tie, ktoré prijímajú, ale aj najviac dávajú

Nesnažme sa podobať mužom a ani sa s nimi neporovnávajme. Oni sú oni a my sme my. Muži sú tí vytrvalí, silní a odvážni a my sme tie jemné, nežné a vrúcne milujúce. Čím viac sa snažíme ich dobehnúť, tým viac zdravotných, ale aj psychických problémov sa na nás potom nabaľuje. Naša krása a zároveň sila spočíva v našej prirodzenej slabosti. Fungujeme 24 hodín denne. Naša myseľ nepozná tlačidlo „off“, pretože sme matky. To je najväčšia a doživotná funkcia, ktorá nám niekedy nedá ani spávať, no aj napriek tomu sme hrdé, vďačné a pokorné.

 

Celý svet závisí od nás

Muži sú síce tými „staviteľmi“, sú tí, ktorí majú prestíž a ktorí sa starajú o rodinu, zarábajú peniaze a rozhodujú o veľkých veciach, avšak bez ženy, by neboli ničím. Bez ženy by nepoznali lásku. Všetci vieme, akí sú ľudia, ktorí sú prázdni a nepochopení. Za každým úspechom preto hľadaj ženu. Ona je tá, ktorá podporuje, ktorá vypočuje, poradí, povzbudí, tá, ktorá praje, tá, ktorá sa stará, tá, ktorá sa strachuje, tá ktorá dokáže predpovedať budúcnosť. Ženy jednoducho vedia všetko! Sú empatické, vnímavé, nežné. Elegantné bytosti, ktoré by mali pôsobiť ako oáza pokoja. Vytvoria pocit domova kdekoľvek na svete a za každých okolností. Povedzte, kto toto dokáže?

 

Ako chameleón

Sme tie, ktoré sa dokážu prispôsobiť akejkoľvek situácii a stále máme absolútny nadhľad. Sme bezpečný prístav, kde nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Ženy sú svetlom v tme a istotou v neistote. Máme dary, ktoré nemá žiadny iný živý tvor. Naša vynaliezavosť a premenlivosť je to, čo nám každý môže závidieť. V jednej chvíli sa hráme s deťmi a úplne šalieme a o pár minút sa dokážeme premeniť na vášnivé milenky. Toto na nás muži zbožňujú oveľa viac, ako neprirodzené „pánske nohavice“.

FOTO: pexels.com