Nekupujte darčeky len aby bolo: Darujte zážitok v podobe first minute dovolenky

Please enter banners and links.

Vymyslieť, čím obdarovať blízkych na Vianoce, je strašiakom mnohých ľudí. Chcete ich potešiť, no nemáte nápady a nechcete darovať zbytočnosti len, aby sa nepovedalo? Poradíme vám – každý ocení nezabudnuteľný zážitok. Čo tak venovať blízkym first minute dovolenku?

zdroj: https://unsplash.com/photos/bbNd3wFwG0I

Faktom je, že človek si obvykle nespomenie na to, ako si pod stromčekom našiel kávovar či nový vysávač. To, na čo nikdy nezabudne, sú krásne okamihy plné prekvapení, zážitky a šťastím naplnená atmosféra. Spomienky na jedinečné okamihy majú nevyčísliteľnú hodnotu. Namiesto haldy nepotrebných darčekov môžete rodinu tento rok potešiť spoločnou first minute letnou dovolenkou.

Niet divu, že ľudia čoraz viac uprednostňujú zážitky pred materiálnymi darmi. Na dovolenke môžete tráviť spoločné chvíle a nemusí to byť ani drahé. S Turancar teda určite nie. Stále si nie ste istí? Čítajte ďalej a dozviete sa, prečo je dovolenka ten najlepší darček.

Nikto to neočakáva

Povedzme si na rovinu, všetci každoročne aspoň približne vieme, čo si nájdeme pod stromčekom. Klasikou sa stali ponožky, kozmetika v darčekovom balení, pyžamo, oblečenie či praktické veci, ktoré využijete v domácnosti. Keďže obdarovanie hmotnými vecami je v každej rodine pravidlom, z rodinnej dovolenky všetkým členom padne sánka.

Pod stromčekom to nemusí zívať prázdnotou

Ak sa rozhodnete pre darovanie zážitku, neznamená to, že pod stromček nemusíte nič dávať. Veď si predstavte sklamané výrazy na tvárach vašich detí, keď ich pod ním nebude čakať žiadny darček.

Buďte rafinovaní a kúpte im niečo, čo súvisí s dovolenkou pri mori. Môžete dať vyrobiť spoločné tričká s letnou tematikou alebo zabaliť potápačské okuliare či plavky. Najskôr tomu možno nebudú rozumieť, no keď zistia, čo ste si pre ne pripravili, budú výskať od radosti.

zdroj: https://unsplash.com/photos/M1jCmRxO7cY

Rodinná dovolenka = chvíle strávené s milovanými

V uponáhľaných časoch je pre viaceré rodiny náročné vyhradiť si na seba dostatok času. Práca, škola, povinnosti, koníčky…niekedy by sme chceli, aby mal deň aspoň 30 hodín. Na spoločné aktivity ich totiž neostane veľa. Rodinná dovolenka vás vymaní z tohto kolobehu a ako rodina sa ešte viac zblížite, odreagujete a zasmejete na vtipných zážitkoch.

Vďaka cestovnej kancelárii Turancar ušetríte

Nekupujte more darčekov, darujte more zážitkov. Čo viac k tomu treba dodať? Cestovná kancelária Turancar si pre vás pripravila skvelé zľavy. Prezrite si ponuku first minute zájazdov so zľavami až do 40 % a vianočný bonusom až do 50 €. Ak už plánujete letnú dovolenku, teraz je ten najlepší čas na výhodnú rezerváciu.