Nazrite do tajov Exclusive Second Hands

Please enter banners and links.

ID-10049301Mnoho ľudí má voči nakupovaniu v Second Handoch predsudky z viacerých dôvodov. Či už sa jedná o oblečenie ktoré sa v nich predáva alebo už len to, že je to oblečenie „z druhej ruky“. Čoraz viac sú však rozšírené exkluzívne Second Handy , v ktorých nájdete minimálne použité až úplne nové značkové veci za minimálne ceny.

 

 

 

Odvráťte pohľad na vecID-100143867

Väčšinou odsudzujú Second Handy ľudia, ktorý o nich nevedia takmer nič. Chybná mienka o tom , že veci sú otrhané a špinavé navádza na ich odsudzovanie. Veci, ktoré však do týchto predajní prichádzajú prechádzajú prísnymi podmienkami. Do predajní sa tak dostanú len veci, ktoré prešli čistiarňami a splnili isté kritéria, na základe ktorých môžu byť vydané na predaj.

 

Prada, Guess alebo Armani na jednom mieste

Nakupovanie v týchto obchodoch je odlišné ako nakupovanie v bežných predajniach s oblečením. Ak si myslíte, že tu nájdete nohavice alebo svetríky zoradené podľa veľkostí alebo druhu, to určite nie. Na tomto mieste platí nepísané pravidlo „ Kto hľadá nájde“. Pri kúsku šťastia môžete natrafiť na kabát od Armaniho alebo košeľu od Guess za pár centov alebo eur.

Okrem klasického oblečenia tu môžete nájsť aj kopec doplnkov do vášho domu, bytu alebo obuv. Ak si myslíte, že v týchto obchodoch nakupujú len ľudia s obmedzeným rozpočtom, je to práve naopak. Stretnete tam aj ľudí , ktorý si môžu dovoliť iný luxus, avšak nemajú voči oblečeniu z druhej ruky predsudky a vedia že sa to niekedy oplatí.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net