Naše autá rohože milujú

Please enter banners and links.

A kto ich má ešte radšej? Predsa my, nadšení majitelia áut, ktorí robíme všetko pre to, aby to v interiéri vozidla vždy voňalo a vyzeralo, ako keď bolo ešte nové. Je to naozaj pravda – kvalitné autodoplnky, ako sú aj koberčeky či rohože do auta alebo vaničky do kufra, naše autá ušetria od mnohých známok starnutia.

Čarovné autokoberce

Nie, v skutočnosti nedokážu lietať ako v rozprávkach s Aladinom, ale majú inú zázračnú moc. Stačí ich rozprestrieť na podlahu vozidla a potom si už len užívať každú jednu jazdu. Vykašlite sa na nánosy špiny na obuvi či na to, že vaši malí neposedníci opäť konzumujú v autosedačke a auto bude plné smetí či lepkavých prekvapení. Vaše autíčko sa s tým isto vyrovná, rovnako ako sa váš mobil občas vyrovná s pádmi či škrabancami, pretože je chránený štýlovým krytom. I autokoberce či rohože do auta možno považovať za akýsi ochranný kryt. Takisto sa kupujú na mieru. Stačí hľadať podľa označenia modelu auta a nikdy sa nestane, že koberček alebo rohož do auta nesadne. Všetky výrezy sú presne tam, kde byť majú, teda nezavadzajú a plnia svoj účel. V prípade zašpinenia nie je nič ľahšie ako ich vytepovať alebo vystriekať silným prúdom vody. Nebudete prekvapení, ak pod nimi nájdete nádherne čistú a nepoškodenú podlahu.

Do každého kufra patrí vanička

Textilné koberčeky, gumené rohože do auta, ale i také vaničky do kufra sú akčná trojka, ktorú si obľúbili viacerí vodiči. Zvlášť takí, ktorí sú so svojím autom takpovediac zrastení. Cestujú s nimi do práce, do obchodu, na dovolenky i na víkendové dobrodružstvá. Možno máte koníčka, ktorému sa vo voľnom čase radi venujete – chodíte so psom k jazeru, na ryby alebo často pracujete v záhradke. Nezničte si kufor, ale radšej preň nájdite vhodný typ vaničky do auta, ktorá si poradí s nečistotami tak, že všetky popadajú do nej, a nie do vášho voňavého a čistého autíčka. Gumové vaničky očistíte rovnako jednoducho ako autorohože, len si na to treba nájsť v pravidelných intervaloch čas. Interiér vozidla je predsa našou vizitkou a nikomu z pasažierov by sa nepáčilo sedieť v špine či zapáchajúcom priestore. Ukážte sa v dobrom svetle.

Reklamný článok