Naplňte svoje predsavzatia – naplánujte si úspech

Please enter banners and links.

ID-100161865Milé dámy, aj vy ste si s odbitím polnoci na Silvestra predsavzali, že tento rok konečne urobíte niečo, po čom už dlho túžite? Chcete zmeniť svoju nudnú prácu alebo chcete ukončiť či začať nový vzťah alebo si len chcete konečne kúpiť vlastný byt či nové auto? Ak ste sa už konečne odhodlali, ste na dobrej ceste, no nie vždy sa naše plány aj naplnia, hoci môžeme byť pevne rozhodnutí. Chcete vedieť prečo? Tak čítajte ďalej.

Problém je zvyčajne v tom, že sa bojíme a nevieme sa odhodlať k tomu, aby sme urobili prvý krok. Existuje mnoho dôvodov, prečo to tak je. Či už sa nám zdá, že náš cieľ je zložitý a nedosiahnuteľný alebo sa len bojíme neznámeho. Z týchto, ale aj z iných dôvodov mnoho ľudí nakoniec vycúva a žiadne predsavzatie nenaplní, pretože s tým ani nezačne.

Untitled

Kvôli tomu však ostávame často iba pri snívaní, ktoré nám neprinesie vytúžené ovocie. A tak sme naďalej nešťastné a nespokojné. No na druhej strane ostávame v pokoji, že nemusíme nič nové robiť a neobávame sa preto zlyhania.

Ak vyššie spomínané dôverne poznáte a neustále si sľubujete, že už naozaj niečo začnete robiť, aby nastala pozitívna zmena, tak vám poradíme, kto vám s tým pomôže. Silvia Bartelt, motivačný mentor, sa venuje plánovaniu cieľov a motivácii pri ich plnení. Spolu s vami pripraví stratégiu dosiahnutia vášho cieľa a bude vás podporovať počas celého procesu jeho plnenia.

Silvia_BarteltČi už teda potrebujete pomôcť naštartovať k zmene alebo vás trápi osobný problém s ktorým vám nepomôže ani najlepšie priateľka, je tu pre vás Silvia. S ňou totiž môžete prebrať všetky svoje problémy, či už ide o neveru, nízke sebavedomie alebo problémy v práci či iné osobné problémy. Samozrejmá je diskrétnosť a tak sa môžete  porozprávať naozaj o všetkom bez hanby či strachu z odsúdenia. Silvia vám pomôže i s dôležitými rozhodnutiami, kde vám rozanalyzuje všetky možnosti riešenia na základe čoho sa budete jednoduchšie rozhodovať.

——————————————————————————–

Silvia Bartelt, motivačný mentor má skúsenosti s riešením osobných problémov, v minulosti pracovala s drogovo závislými ľuďmi a je certifikovaný mediátor.

Navštívte stránku www.povedz.to a dozviete sa viac.

Reklamný článok