Najlepšie podmienky pre študentov

Please enter banners and links.

študenti

Pamätáte sa na svoje vlastné študentské časy? Ak ste sa museli zamýšľať trochu dlhšie, pravdepodobne sa dnes divíte, akého komfortu sa dočkajú súčasní študenti. A tých príležitostí!

Huawei je školský život ľahší

Kým pred rokmi sme o mobilných telefónoch ani nechyrovali, dnes sú súčasťou výbavy každej školskej tašky. Áno, už aj počas vzdelávania na základnej škole. Kto nevlastní mobil, nevie sa v prípade núdze spojiť so svojimi rodičmi. Koľkokrát sme si zabudli doma zošit alebo inú školskú pomôcku, výsledkom čoho bola poznámka v žiackej knižke? Dnes stačí vytiahnuť cez prestávku mobil z vrecka a starostlivá mamka či babička dieťa dostane zo šlamastiky. A čo študenti na strednej alebo vysokej škole? Čím kvalitnejší mobil, tým lepšie funkcie! Čím viac fotiek, tým lepšia pamiatka na študentské časy. Pravda ale je, že špičkový Huawei ani nijaký iný mobil nikdy nenahradí osobný kontakt s ľuďmi, ktorý bol moderný kedysi…

Jazykové pobyty a zásoba náplní do tlačiarne

A všimli ste si osobné veci vysokoškolákov? Tí už dávno nenakupujú zošity ani perá, ba možno niektorí aj zabudli krasopis. Prednášky či úlohy je moderné písať na notebookoch, čo je rýchlejšie, prehľadnejšie a pohodlnejšie. Potom si texty stačí už len rozposlať medzi sebou či ich vytlačiť, a v každom semestri vznikne celkom pekné portfólio s poznámkami. Každý študent preto nevlastní len kvalitný prenosný počítač, ale tiež tlačiareň, bez ktorej služieb sa počas školského roka nezaobíde. V minulosti sme si menili náplne v perách, dnes si zháňame lacné náplne do tlačiarne. Doba pokročila a s ňou ruka v ruke napredujú i učebné metódy. Napríklad cudzie jazyky nás môžu učiť lektori v jazykovej škole, ale si ich môžeme osvojiť aj prostredníctvom CD. Moderné sú tiež jazykové kurzy v zahraničí. Len si predstavte taký jazykový pobyt na Malte, kde okrem cudzieho jazyka spoznávate aj históriu krajiny či si doprajete relax na pláži. Takto sa spája príjemné s užitočným! No možno si i napriek tomu poviete, že by ste vaše študentské časy nevymenili za nič. A to je skvelé.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com