Najlepšia dovolenka v Bulharsku

Please enter banners and links.

S príchodom jari a otepľovaním nemyslíme na nič iné, ako na dovolenku, kedy vyrazíme do teplých krajín, vypneme pracovný telefón, presmerujeme e-maily a necháme sa o seba starať. Obľúbenou a vyhľadávanou destináciou v Európe je Bulharsko, ktoré síce patrí do Európskej Únie, no nie do eurozóny, takže sa pripravte na výmenu hotovosti. Prečo by ste si mali vybrať práve Bulharsko?

 

Finančne prijateľná

Zrejme najdôležitejším faktorom, podľa ktorého sa rozhodujete o cieľovej destinácii svojej dovolenky, je cena. Bulharsko má ešte stále nižšie ceny v porovnaní s tými našimi, takže sa nemusíte báť, že by ste si na dovolenku museli požičiavať. Už dávno neplatí, že musíte do Bulharska cestovať autobusom, pretože zájazdy od cestovných kancelárií vrátane leteniek sa dajú kúpiť aj za približne 700 eur na osobu s all inclusive programom.

 

Rodinná…

Bulharsko je ideálne v tom, že aj menšie centrá miest sa počas leta naplnia a ožijú. Nechýbajú atrakcie pre všetky vekové kategórie, aquaparky, ale užijete si aj výlety loďami. Stojí za to zamerať sa na veľkú ponuku hotelov na Slnečnom pobreží, ktoré majú ideálnu polohu práve na fakultatívne výlety, navyše sa ľahko dostanete do historického mesta Nessebar. Hotely sú prispôsobené pre deti, aby sa mohli počas dňa zabaviť pri animačných programoch a mnoho z nich má prispôsobené detské menu a možnosť prístelky.

 

…a luxusná

Je jasné, že ak ste v Bulharsku ešte neboli a nemáte od známych referencie na kvalitné a overené hotely, tak nechcete pri svojom výbere pochybiť, keďže na dovolenku chodíme zväčša len raz za rok. Vysoko hodnotené a prvotriedne najlepšie hotely v Bulharsku sú porovnané na stránke www.eurodovolenka.sk a podľa svojich kritérií a potrieb si vyberiete pre svoju rodinu hotel svojich snov. Nezabúdajte, že služby hotelov bývajú rôzne, takže by ste mali vyberať len tie na najvyššej úrovni a s plážou s dobrou dostupnosťou.