Nábytok Mablo-Wosk: Kvalitné zariadenie do domácností, hotelov i reštaurácií

Please enter banners and links.

Zariaďujete svoj príbytok alebo máte na starosti vybavenie interiéru reštaurácie, prípadne hotela? Ak hľadáte nábytok z kvalitného masívneho dreva, vyrábaný s dlhoročnou tradíciou, mali by ste zvoliť poľského výrobcu Mablo-Wosk. Ten si zakladá na borovicovom dreve tej najvyššej kvality, upúta vás aj atraktívne prevedenie, vďaka ktorému si poľská firma získala zákazníkov  v mnohých európskych krajinách vrátane Slovenska.

 

 

Hostia sa budú vďaka borovicovému zariadeniu cítiť útulne

Konkurencia v rámci gastronómie a hotelierstva je v dnešnej dobe veľká, preto sa treba vedieť odlíšiť a staviť na originalitu a kvalitu. Tú nároční zákazníci vedia oceniť už na prvý pohľad. Pre nás ako firmu s viac ako tridsať ročnými skúsenosťami nie je vytvorenie interiéru na mieru žiadnym problémom, práve naopak. Talentovaní interiéroví dizajnéri, skúsení rezbári a odborníci na spracovanie dreva vedia šikovne prepojiť tradíciu a moderné línie, preto si prídu na svoje aj tí najväčší interiéroví fajnšmekri. Nielen v domácnostiach, ale aj v hoteloch, moteloch či penziónoch nájdete nábytok, ktorý vám môže evokovať domov. Skrine, tradičné postele, stoličky a interiér v klasickom duchu je to pravé orechové ak chcete svojim klientom poskytnúť pohodlie a komfort. Budú sa cítiť ako v siedmom nebi.

 

Pre každý typ interiéru

Mablo-Wosk vyrába komplexné vybavenie pre reštaurácie, penzióny, motely, puby, hostince a mnoho iných zariadení, v ktorých sa vyžaduje reprezentatívny nábytok s tradičným spracovaním. Tento ekologický nábytok z borovicového dreva a s povrchovou úpravou z včelieho vosku, dodá punc originality každému priestoru. Unikátne zariadenie oživí každý, nielen komerčný interiér. Výrobcovia sa zaoberajú aj predajom drevených obkladov či parapet, vďaka ktorým získa priestor originálny a neopakovateľný ráz. Ak túžite po osobitom zariadení, v Mablo-Wosk ste na správnej adrese.

Reklamný článok