Na potulky do Bardejova

Please enter banners and links.

Vyčleníte si popri zamestnaní a množstve úloh čas aj na seba a svoju rodinu? Určite to neoľutujete. Poďakuje sa vám nielen vaša psychika, ale možno aj ubolené telo. Zavítajte do Bardejova a užite si nádherný rodinný výlet.

 

Cestujete autom? Vyčistite si rohože aj filter

Dnes je trendy vycestovať za dobrodružstvom vlastným vozidlom, pretože nás to nijako neobmedzuje a navyše je to cenovo výhodné. Skôr, než svojho tátoša zapriahnete na cestu a batožinový priestor zaplníte množstvom kufrov, sa ale postarajte o to, aby ste sa v interiéri vozidla cítili príjemne. Vyleštite prístrojovú dosku, vyčistite sedadlá, povysávajte, jednoducho priestor prevoňajte čistotou. Nezabúdajte ani na rohože. Pred odchodom na výlet ich vyprášte a prepláchnite vodou, aby ste sa počas dlhšej cesty autom cítili pohodlne a nebáli sa byť napríklad i vyzutí. Gumené rohože do auta sú praktickým, ale aj estetickým doplnkom, ktorý interiér vášho vozidla ochráni pred nečistotami z prostredia, ktoré si počas výletu ponesiete na topánkach. Po príchode domov ich jednoducho len zasa vyprášite. Kvalitné gumené rohože nezapáchajú, zachovajú si tvar aj farbu, a keďže sa všetkým značkám áut vyrábajú na mieru, na podlahu sadnú ako uliate.

Pred odchodom na dovolenku je tiež nutné sa presvedčiť, že je vozidlo v bezchybnom technickom stave, vyhnete sa tak nepríjemným zdržaniam. Dôležité je skontrolovať stav všetkých kvapalín (voda do ostrekovačov, oleje, benzín/nafta). Ak ste už dlhší čas nevenovali pozornosť filtru, presvedčte sa, že nie je zanesený. Filter pevných častíc známy pod skratkou DPF filter dokáže znížiť hodnotu škodlivín, ktoré počas jazdy auto vypúšťa do ovzdušia, ale to iba vtedy, keď nie je zanesený. Preto je dobré pred odchodom na výlet DPF filter vypáliť plynulou jazdou v stredných otáčkach. Motor auta sa vám poďakuje.

 

Nájdite si v Bardejove apartmán

Ak sú kufre zbalené a auto v tip-top stave, môžete vyraziť na cestu. V Bardejove a okolí je toho dosť na obdivovanie. Telo zregenerujete v kúpeľoch a myseľ na potulkách prírodou. Nezabudnite si pozrieť skanzen, očarujúce námestie, kalváriu, drevené kostolíky v okolí a neďaleký Zborovský hrad. Za jeden alebo dva dni by ste to určite nestihli, preto je dobré vyhľadať si v Bardejove apartmán, ktorý je vhodný aj pre rodiny s deťmi a ponúka možnosť dlhodobého prenájmu. Vďaka tomu si užijete nielen kúpeľné procedúry, ale aj turistiku.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com