Na oslavu, svadbu aj narodeniny: Takto získate perfektnú tortu aj bez pečenia

Please enter banners and links.

Nakúpiť darčeky, pripraviť občerstvenie, upratať, nachystať seba aj ratolesti a ešte upiecť tortu. Oslava narodenín – či už vašich alebo vašich detí – dá poriadne zabrať. Až tak, že by sme túžili mať počet končatín chobotnice. Ako to zvládnuť s gráciou, bez zbytočného stresu, so želaným výsledkom a, najmä, s perfektnou tortou alebo koláčikmi?

Poznáme recept. A potešíme vás: tentokrát aj bez práce môžu byť koláče. Teda, stačí si ich prísť vyzdvihnúť na jednu z 5 pobočiek po celom Slovensku. 

Torty, koláče, zákusky. To sú Sladkosti pre hostí

Bratislava, Nitra, Trenčín, Trnava a Žilina. To sú miesta, kam si môžete objednať torty na oslavu, tradičné koláče a iné chutné zákusky poctivej výroby Sladkosti pre hostí. Tradičné aj moderné, jednotlivé torty i ochutnávkové balíčky koláčikov, pre domácnosti, eventy aj kaviarne. A to všetko s dôverou v poctivé remeslo a kvalitné suroviny.

„Robíme to, čo nás naučili naše babičky: nič neuponáhľať, použiť kvalitné suroviny a nebáť sa skúšať nové veci. Tak, aby ste si tortu či koláče na svoju narodeninovú oslavu, svadbu alebo do vitríny v kaviarni získali bez starostí. U nás príslovie „Bez práce nie sú koláče,“ tak trochu prestáva platiť,so smiechom približuje fungovanie výrobne Sladkosti pre hostí manažérka žilinskej prevádzky.

Torty na oslavu aj na svadbu

Cez e-shop Sladkostí pre hostí si dokážete objednať torty, cheesecake, tradičné koláče aj slané pečivo, ako pagáče či slivkovo-oškvarkové šatôčky. Čo by ste povedali na nugátovotekvicovú tortu? Alebo dávate skôr prednosť klasike? Potom sú pre vás torty Jadran alebo Pisecká ako stvorené. A tajný tip: v Sladkostiach pre hostí nájdete tiež punčovú tortu.

Samostatnou kategóriou sú Pavlove torty a torty na svadby. A čo by to bolo za svadobnú tortu, keby si ju nevesta so ženíchom nemohli navrhnúť presne podľa svojich predstáv. Poschodovú aj jednoposchodovú.

„Mladomanželia si v našom e-shope vyberú z možností – sami si zvolia krém, korpus, náplň, zdobenie aj spôsob obtretia. Stačí pár klikov a torta je objednaná. Aj takto dokážeme zjednodušiť veľký deň a umožníme páru sústrediť sa na iné veci,objasňuje manažérka.

Koláče aj do kaviarne či na eventy

Tradičné balíčky – punčové rezy, štafetky, likérové špice, kávové zrná a ďalšie – sú skvelou voľbou nielen na svadobnú hostinu či výslužku, ale aj na firemné oslavy a eventy. Pri väčších objednávkach vám spoločnosť vie zabezpečiť aj dovoz.

Ďalšou špecialitov Sladkostí pre hostí je ponuka tort a cheesecakov do kaviarní a reštaurácií. Výhodou je nielen prehľadný e-shop, ale tiež vernostný systém, vďaka ktorému dokážu majitelia podnikov znížiť náklady.

Chcete sa presvedčiť, že môžete mať koláče aj bez práce? Objednajte si tortu, veterníky, cheesecake či pagáče na www.sladkostiprehosti.sk a užite si bezstarostnú oslavu, event alebo svadbu.