Možno máte blok

Please enter banners and links.

Premýšľali ste už niekedy o tom, prečo sa vám nedarí v láske či v práci? Prečo, aj keď sa veľmi snažíte mať dobré vzťahy so svojím okolím, vždy to dopadne nie úplne podľa vašich predstáv? Počuli ste už o tom, že vaše podvedomie môže mať akýsi blok, ktorý vám bráni žiť naplno?

 

Bloky sa s nami nesú od detstva

Deti do určitého veku žijú akoby nonstop v „meditácii“. Vychutnávajú si prítomný okamih. Nemyslia na to, čo bolo včera, čo urobili zle a rovnako sa nezaoberajú myšlienkami na svoju budúcnosť. Je to niečo, čo by sme sa od nich my dospelí mali naučiť. Práve preto si aj my pamätáme množstvo vecí, zážitkov a okamihov z detstva. Spomienky bývajú také silné a čisté, že si pamätáme aj vôňu koláča od našej babičky, či vôňu vianočného stromčeka, keď  sme dostali vytúženú hračku.

Čo si však nepamätáme, sú situácie, kedy naše podvedomie dostalo riadne „na frak“. Patria sem najmä vety negatívneho charakteru typu : „Aká si nešikovná!“, „Buď skromná!“, „Nič si nezaslúžiš!“, a pod.. Ako deti sme si samozrejme z toho nič neurobili, avšak význam týchto slov si naše podvedomie až pridobre zapamätalo a „preložilo“ doslovne. Žiaľ, potom sa s nami nesú celý život.

 

Ako sa odblokujeme?

Môžete to skúsiť za pomoci odborníkov, ktorí – zvýrazňujeme vetu – nie sú žiadni šarlatáni ani prevádzači mágie, avšak majú v sebe výnimočné schopnosti i dar – dané bloky odstrániť. Títo senzibilní ľudia dokážu vycítiť negatívnu energiu vo vás, vysvetliť vám, čo konkrétne vás trápi a kto presne vám daný blok spôsobil aj kedy. Zaujímavé, čo poviete?

Ak voči takýmto ľuďom nemáte dôveru, pokojne to vyskúšajte sami. Tak často, ako to len bude možné, vyslovujte nahlas alebo vo svojich myšlienkach pozitívne afirmácie.

Napríklad: „ Som šikovná, múdra, krásna, výnimočná a sebavedomá!“, alebo : „ Zaslúžim si všetko, po čom túžim!“ , „Mám právo na lásku, mám právo byť šťastná a robiť všetko, čo ma baví, napĺňa a prináša peniaze!“, „Mám svoje chyby, ale som jedinečná a nenahraditeľná!“

„ Zbavujem sa všetkého, čo ma blokuje, aby som mohla žiť svoj život podľa predstáv!“

FOTO: pexels.com