Modrotlač na oblečení nás opäť fascinuje

Please enter banners and links.

modrotlač

Dnes je moderné všetko, čo doslova vyhrabete zo svojich skríň. Viete, čo sa v týchto dňoch najviac teší obľube medzi ľuďmi? Bielo – modré oblečenie, ktoré je nadčasové a vždy bude v móde.

Lebo biela a modrá omladzujú

Nič vás neosvieži lepšie ako kombinácia bielej a modrej farby. Obe totiž pristanú úplne všetkým typom. Tmavšej aj svetlejšej pleti, dokonca bez ohľadu na vek či telesné proporcie. Aj farba vlasov je úplne nezávislá od toho štýlu obliekania. Nemáme na mysli klasický námornícky look, ale modrotlač na oblečení. Ide o veľmi špecifické vzory, ktoré poznáme všetci. Najčastejšie nám pripomínajú naše tradície a ľudové vzory. Aby sme sa nepomýlili, nejde tu o slovenské kroje.

Modrotlač na oblečení milujú aj celebrity

Aj na Slovensku sa vyrábajú odevy, ktoré poznáme pod názvom „modrotlač“. Ide o špeciálne farbenie látky pomocou strojov, nástrojov a prístrojov. Celý proces má presné pravidlá a postupy, vďaka ktorým sa z obyčajnej bielej látky stane – bielo-modrá s nádhernými vzormi. Kvety a rôzne obrazce v kombinácii s tvarmi, ktoré vytvárajú harmonický celok. V podstate sa dá tvrdiť, že ide o remeslo, na ktoré si trúfne iba málokto. Z oblečenia sa následne stávajú priam umelecké diela.

Tričká, sukne, šaty i spoločenské róby

Modrotlač na oblečení si viete zakúpiť vo forme tričiek, letných šiat, ale aj nádherných plesových rób. Ak chcete byť naozaj originálni, siahnite po týchto nadčasových kúskoch. Pôsobia veľmi elegantne a zároveň mladícky. Nielen dámy, ale aj páni môžu využívať pestrosť týchto dvoch farieb. Sú ako ideálne na leto, pretože biela slnko odráža a tmavomodrá zároveň dodáva šarm a známku jedinečnosti. Podľa zvolených vzorov si tak veľmi rýchlo spravíte vizitku medzi ľuďmi a predvediete sa v tom najlepšom svetle. Spoločnosť vždy priťahovali tí, ktorí vedeli vyjadriť svoj názor a nehanbili sa zaň. S modrotlačou na oblečení sa predvediete ako sebavedomí, úprimní a neodolateľní zástancovia módy a krásnych vecí.

FOTO: google.com