Módne trendy

Please enter banners and links.

Móda sa mení z roka na rok, a tak sa nemôžeme čudovať, že pri nákupoch niekedy váhame či si daný kúsok kúpiť, či nie. Veď čo ako o pár mesiacov už bude úplne OUT a nám len ostane ležať na spodku skrine? Práve preto musíme nakupovať rozumne a také veci, ktoré sa hodia ku každému štýlu a každému módnemu trendu.

Určite ste si všimli, že súčasnosti sú veľmi IN dámske leginy. Tento priliehavý kúsok oblečenia dokáže urobiť divy s našou postavou. Avšak treba myslieť na to, že leginy môžu byť aj zradné, a preto ich výberu musíme venovať dlhý čas. Musíme si v prvom rade vybrať tú správnu veľkosť, pretože pri leginach platí dvojnásobne to, že ak si zvolíme nesprávnu veľkosť, vznikne katastrofa.

Ďalej musíme myslieť aj na to akú farbu zvoliť, ak ide o nie najmladšie dámy, vhodné sú určite jednofarebné leginy, ktoré len obopnú a zvýraznia postavu. Nezabudnite však na to, že leginy môžu zvýrazniť aj nedostatky, a aj preto treba výberu venovať viac času.

Ak sa jedná o mladé dámy s ideálnou postavičkou, výber legin je jednoduchý. Pretože im pristane všetko, či už ide o jednofarebné leginy alebo leginy šialených farieb a vzorov.

Ak už máme teda spodnú časť odevu vybratú, musíme zvoliť aj vhodný top. Či už ide o dámske tričká, blúzky či svetre. Dôležité je vyberať také farby a vzory, ktoré nám budú ladiť k ostatému oblečeniu. Môžeme staviť na klasické strihy, ktoré nikdy nevyjdú z módy alebo si môžeme občas kúpiť aj modely zaujímavých strihov, ktoré sú veľmi aktuálne. Výborne je, ak na nákupy nepôjdete sama, ale s kamarátkou, ktorá má dobrý vkus a bude vám vedieť dobre poradiť.

Topánky sú samostatnou kategóriou celkového výzoru. Pri ich výbere nezabudnite na to, aby ste sa v nich cítili pohodlne. Pretože nadarmo budete mať krásne topánočky s 10cm podpätkami, v ktorých nebudete vedieť chodiť. Radšej teda zvoľte niečo praktickejšie. A dnes už nemáte problém zohnať ani elegantné a štýlové topánky na nižšom podpätku.

Oblečené už teda sme, ale niečo tomu chýba? Samozrejme, zabudli sme na doplnky. Pri výbere doplnkov musíme myslieť opäť na to, na akú príležitosť sa chystáme, ako budeme oblečené a podobne. Šperky treba vyberať naozaj s vkusom, pretože niekedy sú najvýraznejšou časťou nášho oblečenia. A pri šperkoch nezabúdajme na známe krédo: „Menej je viac.“. Niekedy to naozaj platí a prehnaným počtom náramkov, či prsteňov môžeme pokaziť inak dokonalý OUTFIT.

Veríme, že naše malé rady vás aspoň trošku naviedli na to, aby ste sa pri nákupoch neriadili iba prvým inštinktom a nekúpili všetko, čo sa vám páči, ale nechali si aj poradiť a nakupovali s rozumom.

Reklamný článok

FOTO: photostock