Moderný lifting pomocou nite

Please enter banners and links.

Nemáte dosť odvahy na klasický lifting, ale zároveň chcete raz a navždy vyriešiť svoj neúnavný spor s vráskami? Čoraz viac žien siaha po novej a efektívnejšej metóde vypínania pleti pomocou nite. Tento moderný lifting je najvhodnejší pre ženy medzi štyridsiatym a päťdesiatym rokom života. Nie je ani zďaleka tak náročný ako klasický, ale dokáže vyhladiť prehĺbené ryhy, spadnuté ústne kútiky, ovisnutú pokožku na celej tvári a aj na hrane dolnej čeľuste. Dokonalé!

 

Prečo práve tento spôsob?

Metódy nadvihnutia kontúr tváre pomocou vlákien nie sú vo svete estetickej chirurgie vôbec nové a používajú sa niekoľko rokov. Novinkou sú však nite používané pri tomto liftingu – ide o nite Silhouette z nevstrebateľného vlákna na ktorých sú urobené v pravidelných intervaloch uzlíky vďaka čomu sa dobre uchytia v tkanivách a držia tvár napnutú.

Tento lifting sa nazýva aj Silhouette Lift a má dve hlavné výhody:

  1. vďaka vstrebateľným pohárikom umiesteným medzi jednotlivými uzlíkmi lifting nepovoľuje,
  2. nitky sa dajú kedykoľvek v budúcnosti bez problémov upraviť a podoťahovať.

 

Viditeľne mladšia

Hneď po zákroku môžete cítiť jemné napínanie v pokožke ktoré do pár dní povolí a výsledný vzhľad vašej tváre bude úplne prirodzený. Viditeľne vymiznú aj tie najhlbšie vrásky, vaša pleť bude hladká a vy zostanete príjemne prekvapená. I napriek tomu, že si budete „so sebou nosiť“ nite pod kožou, nikto nemá ani najmenšiu šancu ich spozorovať pretože nie sú viditeľné a ani sa nedajú nahmatať. Ženy, ktoré skúsili tento druh liftingu si ho nevedia vynachváliť a tvrdia, že majú väčšie sebavedomie a skvelý pocit z vlastnej krásy pri pohľade do zrkadla.

 

Ako prebieha zákrok?

Zákrok prebieha v lokálnej anestézii čo znamená, že budete pri vedomí ale nič nebudete cítiť a lifting vás nikde nezabolí. Chirurg si najprv zakreslí smer ktorým bude chcieť nitky ťahať, a potom pristúpi k samotnému rezu; ten bude vo vlasmi zarastenej časti hlavy odkiaľ vám naťahá vlákna smerom vonku z tváre. Nite sa teda budú tiahnuť od spánku von.

Máte obavy z toho, že by bolo rez vidieť, prípadne sa bojíte hojenia rany a následnej straty vlasov? Odborníci na základe dlhoročných skúseností tvrdia, že strach v tomto prípade nie je vôbec opodstatnený. Rez nebude vôbec viditeľný (aj preto sa robí v časti kde rastú vlasy aby sa dokonale prekryl) a vlasy si budete vedieť upraviť tak, ako vždy.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net