Moderné postele z pravého dreva

Please enter banners and links.

Máte radi prírodné materiály ale bojíte sa, že takýto nábytok nezapadne do vášho moderného interiéru. Vaše obavy nie sú na mieste. Ponuka moderného masívneho nábytku uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Ak ale nie ste stále pre kúpu dreveného nábytku pevne presvedčený, nasledovné porovnania vám pomôžu rozhodnúť sa.

Drevo má dlhú históriu

Drevo sa na výrobu nábytku používa už stovky rokov. Tento materiál sa osvedčil a jeho popularita je veľmi vysoká.   Moderná rýchla doba so sebou prináša  nové trendy a možnosti, ktoré na prvý pohľad vyzerajú lákavo. Do popredia sa dostáva drevotrieska, ktorá svojou výrobnou hodnotou výrazne znižuje konečnú cenu nábytku. Nízka cena je veľkým lákadlom a dokáže presvedčiť nemalú časť potencionálnych zákazníkov. Životnosť tohto lacného materiálu nie je ani zďaleka taká vysoká ako pri nábytku z masívu a v konečnom dôsledku nie je drevotrieskový nábytok lacnejší.

Výhody nábytku z masívu

Kvalitná drevená posteľ bude plniť svoju úlohu dokonale po desiatky rokov.    Takáto posteľ vám zaručí pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánok.  Nábytok z masívu sa môže okrem dlhej životnosti pochváliť aj ďalšími výhodami.  Nábytok z tohto materiálu je pevný a stabilný, nevŕzga. Bonusom ktorý určite oceníte je neopakovateľná príjemná vôňa dreva. V neposlednom rade je posteľ z masívu obľúbená  pre svoju jedinečnosť. Každý kus je unikát, nenájdete na svete dva identické kusy s rovnakou štruktúrou dreva, opracovaním a povrchovou úpravou.

PR článok