Moderná operácia očí laserom

Please enter banners and links.

Tak ako pri každej bolesti a chorobe, ani pri problémoch s očami si nemôžeme užívať život naplno.  Kto sa už dlhšie trápi s krátkozrakosťou alebo astigmatizmom, môže absolvovať bezbolestnú laserovú operáciu očí, ktorá mu pomôže lepšie si užívať krásy a radosti života.

 

Predsudky voči operáciám očí

Každý človek chce žiť bezstarostne a užívať si život naplno, no v snahe dosiahnuť tento stav často zanedbávame svoje zdravie. Týka sa to aj zdravia, ktoré ovplyvňuje kvalitu nášho zraku. Aj vy ste sa vzdali nádeje na lepší zrak? Nerobte to! Laserová operácia očí metódou Relex Smile vám navždy daruje ostrý zrak. Život si predsa najlepšie užijete v plnom zdraví, bez obmedzení. Ak nosíte okuliare alebo kontaktné šošovky, sami najlepšie viete, koľko času vás stojí návšteva lekárov, a koľko každoročne investujete do dioptrií, rámov alebo čistiacich roztokov. Nosiť okuliare však vonkoncom nie je zábavné aj z iného hľadiska. Ste obmedzovaní pri športe alebo tanci, a kamkoľvek idete – do práce, školy či na dovolenku, musíte si ich brať so sebou. Našťastie, lekárska veda ide míľovými krokmi dopredu. Dnes sa už nemusíme pri operácii očí báť bolesti, rezania alebo dlhej doby rekonvalescencie. Zákroky vykonávané modernými prístrojmi sú rýchle a stopercentne úspešné.

 

Laserová operácia očí pre stabilné výsledky

Absolvovať akúkoľvek operáciu sa nebojíme iba kvôli očakávanej bolesti. Často hľadíme aj na to, na aký dlhý čas nás doba liečenia vytrhne z pracovného procesu alebo zo spoločenského života. Pri bežných operáciách očí bývajú pacienti často dlhšie zavretí doma, nosia tmavé okuliare, ležia a nesmú sledovať televíziu. Niektorí si dokonca musia do konca života kvapkať do očí umelé slzy, pretože sa im po operácii oči vysušujú. Laserovej operácie očí metódou Relex Smile sa však tieto hrozivé scenáre netýkajú. Pacientov najprv čaká vstupná prehliadka, na ktorej odborníci rozhodnú, či môžu absolvovať laserový zákrok. Na prekvapenie, ten je úplne bezbolestný, rýchly, presný. Operáciu nesprevádzajú nepríjemné zvuky, rezanie ani zápach, a len čo opustíte lekárske kreslo, môžete rovno vyraziť do práce alebo na dovolenku. Bez ochranných šošoviek, bez potrebnej doby rekonvalescencie. Vďaka laserovej operácii očí metódou Relex Smile získate okamžite ostrý zrak, ktorý sa vám až do konca života nezmení, a váš imidž sa po rokoch používania okuliarov úplne zmení. Konečne budete sami sebou.

Reklamný článok