Moderná jedáleň z masívu

Please enter banners and links.

Srdcom každej domácnosti je zvyčajne kuchyňa, pretože tu sa rodina najčastejšie stretáva pri spoločnom jedle. Ideálne je ak ešte popri kuchyni máte samostatnú miestnosť pre jedáleň, kde si môžete užívať aspoň tie slávnostnejšie obedy a večere. Ak však túto možnosť nemáte, venujte o to väčšiu pozornosť zariaďovaniu jedálne priamo v kuchyni.

Najdôležitejšie je umiestnenie takéhoto miesta, aby vám stôl ani stoličky neprekážali pri práci v kuchyni. Preto už napríklad pri stavbe domu myslite na to, koľko vás v domácnosti bude žiť a aký veľký stôl budete potrebovať. Potom už nebudete mať problém so zariaďovaním.

Jedálenské stoličky

Ak chcete mať v kuchyni nábytok moderný a zároveň nadčasový, stavte na kvalitný masív. Drevené jedálenské stoličky vám do kuchyne prinesú kúsok prírody, vydržia naozaj dlho a vyzerajú veľmi pekne. Stačí si len zvoliť váš štýl a máte základ do vašej budúcej kuchyne. Môžete si vybrať čisto drevené stoličky, ktoré môžete následne doplniť nejakým sedákom na oživenie alebo si priamo môžete kúpiť stoličky čalúnené.

 

Jedálenské stoly

Keď už máte vybraté stoličky, nebude vám robiť problém výber hodiaceho sa kuchynského stola. Moderné jedálenské stoly dnes nájdete v rôznych prevedeniach. Ak máte stoličky s polstrovaním skvelo sa k nim hodí stôl celý z masívu. Ak máte naopak stoličky drevené, môžete siahnuť po stole z dreva v kombinácii so sklom. Je len na vás, čo vás zaujme a bude sa vám do kuchyne hodiť.

 

Jedálenské sety

Ak sa vám nechce hľadať samostatné stoličky a stôl tak, aby sa k sebe hodili, tak sú tu pre vás moderné jedálenské sety. Sety sú skvelo nakombinované v rôznych štýloch, a tak si z nich iste vyberie každý. Sety sa vyrábajú nielen v rôznych štýloch, ale aj v rôznych veľkostiach, takže nájdete sety pre 4-člennú rodinu, ale i pre rodinu 8-člennú.

 

Ak teda chystáte vo svojej jedálni zmenu, skúste staviť na nábytok z masívu. Uvidíte, že každá návšteva bude nadšená a váš nábytok vám bude robiť radosť dlhé roky.

Reklamný článok