Móda: tri nesmrteľné farby

Please enter banners and links.

Čiernou, bielou a telovou farbou nikdy nič nepokazíte. Oblečenie v týchto farbách si môžete dopriať kedykoľvek a kamkoľvek – na poradu, na rande, pracovnú schôdzku alebo len tak v bežný deň na nákup. Nech sa už zmení móda akokoľvek, toto budú vždy nesmrteľné farby vášho šatníka. Vďaka nim si budete mať vždy čo obliecť a nebudete mať problém s kombináciou farieb. Toto skrátka musíte mať!

 

Telová farba

Farba pokožky je na jednej strane mimoriadne decentná, no na strane druhej pôsobí na iných až neuveriteľne zvodne. V tejto farbe musíte mať aspoň jedny šaty, najlepšie tzv. „púzdrové“, priliehavé, tesne nad alebo pod kolená. Ak sa rozhodnete pre oblečenie v tomto odtieni bude to vyzerať, že máte všitú čipku na tričku alebo vzor na legínach priamo na tele.

Základom pod toto oblečenie je spodná bielizeň v rovnakej farbe aby nič nepôsobilo rušivo. Nebojte sa ani lodičiek v telovej farbe; hodia sa k džínsam aj k sukni a navyše provokatívne predĺžia nohy.

 

Čierna farba

Čierna nielen že opticky zoštíhľuje a nevidno na nej nečistoty mesta, ale je vhodná i v kombinácii s akoukoľvek inou farbou. V šatníku vám v tejto farbe nesmie chýbať sukňa a kokteilové šaty z kvalitného materiálu. Oplatí sa mať po ruke aj minimálne jedno čierne tielko.

Sako v čiernej farbe vám dodá sebaistotu, budete pôsobiť vyrovnane a odvážne. K nemu potom viete dopasovať už čokoľvek – od džínsov cez blúzku až po nohavice v krikľavej červenej farbe.

 

Biela farba

Keďže biela pôsobí čisto a elegantne, budete v nej vyzerať krehko a žensky. Úplnou klasikou sú letné biele šaty v tejto farbe z kvalitnej látky. Do práce je vždy moderná biela blúzka alebo košeľa v tých najrôznejších strihoch. Ak si pod ňu dáte biele tielko bude z vás sálať profesionalita.

Samozrejmosťou je biela spodná bielizeň; čipkovaná biela podprsenka vkusne doplní výstrih. Dobrou nadstavbou sú malé biele perly.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net