Milujem ho ešte?

Please enter banners and links.

Ak si kladiete túto otázku, tak zrejme máte veľký problém. Skutočná láska, o ktorej radi čítame v krásnych románoch naozaj existuje. Kto tomu neverí, tak ju iba nezažil.

 

Spriaznenosť duší

Veríte v čosi také ako v lásku na prvý pohľad? Ak znova odpovedáte nie, opäť ste to iba nezažili. Nemusí to byť len pohľad, môže ísť aj o obyčajné stretnutie, ktoré sa vám navždy vryje do pamäti i do srdca. Niečo vás k tomu človeku neuveriteľne priťahuje a v jeho spoločnosti sa cítite úplne bezpečne, celistvo. Pri ňom máte pocit, že ste kráľovná vesmíru, najkrajšia a najmúdrejšia žena na svete.

Podporuje vás vo všetkom, čo robíte a miluje každú vašu náladu. Toleruje vaše zlé dni a snaží sa neustále o to, aby ste boli šťastná a spokojná. Dáva vás na prvé miesto vo svojom živote. Keď nie ste práve spolu, neuveriteľne jeden druhému chýbate, avšak ste spojení takou silnou energiou, že aj na diaľku sa cítite a viete, kedy má ten druhý problém. Spolu máte telepatické schopnosti a keď sa niekde objavíte, každý sa teší z vašej prítomnosti, pretože láska a harmónia z vás priam sálajú.

 

A teraz úplný opak

Pri čítaní prvých riadkov ste sa pousmiali a možno ste si i smutne povzdychli. Je vari možné v dnešnom svete, kedy väčšina ľudí myslí iba na svoje vlastné ego, nájsť takúto spriaznenú dušu?

Nachádzate sa vo vzťahu, kedy si kladiete otázku, či ho ešte milujete. Ako a kedy k tomu vôbec došlo? Pamätáte si to vôbec? Zamilovanosť sa po rokoch stráca a zo vzťahu je iba akýsi zvyk, uspokojenie. Avšak! Uspokojenie nemusí znamenať naplnenie a šťastie! A už vôbec nie pravú lásku.

Najhoršia situácia nastáva, ak máte okrem obrúčky na ruke aj malé deti. Ak si myslíte, že to nevnímajú a stále sa hráte na „slušnú“ a bezproblémovú rodinku, tak sa poriadne mýlite! Deti to vedia. A budú šťastné až vtedy, keď aj obaja rodičia budú SKUTOČNE šťastní.

 

Nemilujete ho, ak…

Ak si viete bez neho predstaviť svoj život a dokonca si myslíte, že bude bez neho lepší a krajší.

Ak vás už nepriťahuje ani výzorom a ani povahou, ak sa neustále neviete na ničom dohodnúť, nemáte spoločné názory, záľuby a aktivity.

Ak spolu nekomunikujete, nesmejete sa spolu, ak sa už nezhovárate o svojich citoch, plánoch a snoch.

Ak pre vás sex znamená iba povinnosť, ak sa po ňom cítite ako znásilnená a dokonca je vám nepríjemný a bolestivý, tak ho už určite nemilujete a dajte šancu nie len sebe, ale aj jemu – na nový, lepší začiatok, pretože si to obaja zaslúžite. Klamať jeden druhého – to nie je dôstojné a ani správne!

FOTO: pexels.com