Milovanie s otvorenými očami

Please enter banners and links.

Ak panuje medzi partnermi dôvera a maximálna súhra, mení sa obyčajný sex na krásne milovanie. Izba naplnená láskou a vzduch nabitý feromónmi, pomiešaný s vôňou dámskej  a pánskej voňavky – to je niečo, čo si len sotva niekto nedokáže predstaviť.

 

Oči odhalia všetko

Všetci poznáme výraz, že oči sú brána do duše. Hoci je otrepaný, ukrýva sa za ním celá pravda. Naše telo vplyvom rokov starne, pokožka, vlasy, zuby, celá telesná schránka nadobúda úplne iné vlastnosti, avšak iba oči navždy ostanú také, aké ich máme dnes. Oči nestarnú. Je v nich ukrytý celý náš doterajší život, ba dokonca sa hovorí, že i tie minulé. Kto sa pohybuje vo sférach ezotérie, dokáže z jedného pohľadu vyčítať všetko.

Naše nálady, myšlienky, názory, aktuálna životná situácia, radosť, obavy, ale aj túžba – to všetko prezradia za nás. Preto muži tak veľmi milujú pohľad do ženských očí počas milovania.

 

Dajte mu darček

Nie všetky z nás to však dokážu. Dívanie sa na partnera počas vášnivých scénok v posteli, chce riadnu dávku odhodlania. Keď však milujeme skutočne a naše duše sú jedno, nemal by to byť žiadny problém. Aj keď sme obvykle zvyknuté mať oči zavreté a lietať vo svojich sférach predstáv a fantázie, to skutočné nám akosi uniká. Realitu máme priamo pred sebou, tak prečo by sme si mali pred ňou zatvárať oči alebo sa nebodaj hanbiť? Užime si tieto momenty a vychutnávajme si sex naplno!

Váš partner bude celý bez seba! Pohľad do ženských očí vo chvíľach extázy je čosi neopísateľné a vrcholne dráždivé. Podľa nich spozná, či to s ním myslíte vážne a či sú vaše stony úprimné. Maximálne vzrušujúce okamihy, ktoré vás ešte viac spoja, vybudujú silnejšie puto a dôveru. Uvidíte, čím všetkým sa ešte dá obohatiť vaše milovanie. Je to iba drobnosť, ale akonáhle si na to zvyknete, dáte za pravdu, že sex nikdy nebol lepší. Očami si všetko poviete a túžbychtivé pohľady sa postarajú o niekoľkonásobné orgazmy vás, aj vášho partnera.