Matrac pre ženy rešpektuje všetky vaše krivky

Please enter banners and links.

Obdarila vás príroda veľkým poprsím? Alebo ste si ho zaobstarali sama na klinike plastickej chirurgie? Potom určite poznáte všetky výhody aj nevýhody, ktoré sú s veľkými prsiami spojené. K nevýhodám patrí nepohodlný spánok, kedy prsia často tlačia, všade prekážajú a neumožňujú nerušený spánok, zvlášť v polohe na bruchu. Tento problém teraz rieši unikátny matrac pre ženy! Prečítajte si o ňom niečo viac.

 

Doprajte svojim prsiam v spánku viac slobody

Matrac pre ženy Silueta navrhli výrobcovia spolu s odborníkmi z lekárskej praxe. Mysleli pri tom na to, aby si aj ženy s väčším poprsím mohli v spánku dokonale oddýchnuť. K tomu je potrebné, aby chrbtica zostala v rovnej polohe, a to v každej spánkovej polohe.

 

Ako to docieliť, keď v polohe na bruchu prekáža prsia?

Riešením je patentovaný odnímateľný diel v oblasti pŕs, ktorý vytvára priestor pre prsia

  1. pri spánku na matraci Silueta prsia netlačia do chrbtice, a tá zostáva v prirodzenej polohe
  2. chrbtové a šijové svaly vďaka tomu po celú noc oddychujú
  3. spánok je pokojnejší a kvalitnejší, dýchanie jednoduchšie

Matrace pro ženy respektuje všechny vaše křivky

Spánok na matraci pre ženy je pohodlný aj vďaka ložnej ploche z lenivej peny, ktorá po vašom zaľahnutí zmení svoju tuhosť a prispôsobí sa všetkým vašim krivkám. V miestach, kde na naň pôsobí najväčší tlak, ako sú bedrá alebo ramená, zmäkne, inde zase vytvára pevnú oporu.

 

Pohodlný spánok je možný aj po plastickej operácii pŕs

Matrac pre ženy je vhodný pre spánok po umelom zväčšení pŕs. Po konzultácii s lekárom na ňom môžete spať už v prvých týždňoch po operácii, dokonca aj na bruchu. Pomôže vám urýchliť rekonvalescenciu, pretože vášmu poprsiu poskytne priestor pre hojenie.

Nedovoľte teda svojím prsiam, aby vám bránili v pohodlnom spánku! Stačí, že svoj ​​chrbát namáhate celý deň, kedy svoje prsia musíte nosiť. Nechajte svoj ​​chrbát odpočinúť aspoň v noci, na matraci pre ženy Silueta!

 Reklamný článok