Máte veľké prsia a problém s výberom podprsenky?

Please enter banners and links.

damska-podprsenkaPatríte k ženám s obdareným poprsím? Určite budete súhlasiť, že vyberanie podprsenky je pre vás občas peklo. Väčšina obchodov totiž ponúka len niekoľko základných veľkostí. Zohnať  správnu podprsenku napríklad pre útlu ženu s veľkými prsiami je doslova nadľudská úloha. Nevešajte hlavu, máme pre vás zopár tipov! Uvidíte, že nielen spodná bielizeň v malých veľkostiach môže byť sexy.

 

Ako vybrať podprsenku pre veľké prsia

Poďme vyriešiť túto dilemu. V praxi by obvod mal byť dostatočne pevný, aby podprsenka držala veľké prsia aj pri pohybe. Košíčky by zasa mali prsia držať vo vnútri aj pri predklone, prsia by tak nemali „pretekať“ okolo podprsenky.

Dobré podprsenky by mali mať na chrbte zapínanie vo vodorovnej polohe. Pri skúšaní je dobré obliecť si priliehavejšie tričko, aby sa klientka uistila, že tvar podprsenky je naozaj správny.

 

Vystužené podprsenky

podprsenka-damska

Ženy obdarované väčším poprsím sa boja vystužených podprseniek a myslia si, že im prsia ešte zväčšia. To však vôbec nie je pravda. Vystužené podprsenky dokážu prsia zdvihnúť a vytvarovať ich do žiadaného pevného tvaru a v tom ich bez problémov udržať. Ich konštrukcia býva niekedy čiastočne samonosná, pričom nemajú tak široké ramienka ako tie nevystužené.

Takáto podprsenka vie dobre zamaskovať aj rôzne nedokonalosti, nesymetrickú veľkosť pŕs či tvar. Z týchto dôvodov sa šijú push-up košíky aj vo veľkých veľkostiach s všitými vreckami a priloženými vankúšikmi. Tie už samozrejme neslúžia na zväčšenie, ale na prípadné doladenie.

 

Hľadajte podprsenky z pevných materiálov

Pokiaľ preferujete skôr nevystužené podprsenky, tak by mali byť ušité z pevnejších materiálov. To znamená, že ich gramáž je väčšia alebo sú materiály špeciálnejšie a stabilnejšie. Vyskytuje sa na nich aj spevňujúce podšitie.

Potrebné sú aj širšie ramienka, pre pohodlie sa dajú využiť špeciálne silikónové podložky na ramená, do ktorých sa slabšie ramienko vsunie. Výhodou je, že silné ramienka potom nekazia dojem v priehľadnejšej blúzke alebo pri nosení šiat.

Pokiaľ máte veľké prsia, tak sú široké ramienka nevyhnutné aj pri športových podprsenkách. Tie môžu byť bez kostíc alebo s kosticami. A ako spoznáte kvalitnú a dobre ušitú podprsenku? Jednoducho tak, že ju poriadne ani necítite.

 

damska-podprsenka-moje-pradloNoste viac typov podprseniek

Každá žena s veľkým poprsím by mala mať aspoň tri typy podprseniek – pohodlnú na bežné nosenie, zdobenú do spoločnosti a pre radosť, pevnú na šport. Najdôležitejší je kvalitný materiál a perfektný tvar, ktorý dobre padne.

Naozaj by ste nemali na spodnom prádle šetriť. Zle zvolená bielizeň sa totiž prezradí aj pod oblečením. Presne padnúca bielizeň s perfektným tvarom vytvaruje lepšiu postavu, opticky aj zoštíhľuje a žena sa v nej bude cítiť istejšie a spokojnejšie počas celého dňa. Vybrať si rôzne typy podprseniek môžete aj v internetovom obchode www.moje-bielizen.sk , ktorý sa zameriava výhradne na kvalitné dámske spodné prádlo. Vybrať si tam dokážu aj ženy, ktoré majú bežne v kamenných obchodoch problém s nájdením vhodnej veľkosti.

Reklamný článok