Mať fázy je normálne

Please enter banners and links.

Dnešná doba je príliš prísna na to, aby ženy boli dokonalé manželky, matky, kamarátky, partnerky a ešte k tomu aj úspešná kariéra. Áno, je to príliš veľký tlak spoločnosti. Vy sa cítite ako neschopná a stále máte potrebu niekomu niečo dokazovať. Každý deň sa zmietate v iných pocitoch a často neviete, ako z toho von.

Prijmite samú seba takú, aká ste. Mať fázy je úplne normálne. Ženy prechádzajú v živote rôznymi hormonálnymi zmenami. Takže zvádzať nejaký boj s pocitmi je zbytočné. Prijmite daný stav ako fakt a skúste ho využiť naplno. Zahĺbte sa do seba. Porozmýšľajte, čo sa vám páči a čo nie. Chcete zmeniť šatník?? Vymeňte ho. Rada by ste sa naučili maľovať, kresliť či hrať divadlo? Nájdite si vhodný kurz a choďte do toho. Zbožňujete deti? Popustite uzdu svojej fantázii a vyrábajte nové hračky. Šite pre nich oblečenie, vytvorte nové pomôcky do školy. Kreativite sa medze nekladú a súčasná spoločnosť už vie oceniť nové nápady.

Život ponúka veľmi veľa možností, ktorými sa môžete vydať. To neznamená, že keď vaši rodičia pracovali celý život v jednom zamestnaní, že musíte rovnako dopadnúť aj vy. Majte odvahu a skúšajte nové veci, ktoré vám vaša daná citová situácia ponúkne.

FOTO: pexels.com