Mangové drevo v kovovej skrini!

Please enter banners and links.

Kovová skriňa je bežnou súčasťou každého priestoru, či obytného alebo pracovného. Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez tohto praktického úložiska? Nie je však skriňa ako skriňa. Je potrebné vedieť si vybrať, aby tento kus nábytku spĺňal funkčné, priestorové, ale aj dizajnové predpoklady.

Jedným z trendov súčasnosti je mangové drevo v kovových skriniach. Toto skĺbenie elegancie a funkčnosti sa zaslúžene drží na prvých priečkach popularity medzi nakupujúcimi. V tomto texte si povieme prečo.

 

Kombinácia elegancie a funkčnosti

Aj keď kovové regály sú praktické, mangové police ich dokážu viac než dôstojne zastúpiť. Toto drevo je tvrdé, ťažké a predovšetkým nepodlieha hnilobe. Už len tieto skutočnosti z neho robia vhodného adepta na využitie v moderných skriniach – ako v kancelárií, tak v obývačke.

Mangový policový regáldostatočnú nosnosť na to, aby udržal aj ťažšie predmety. Nemusíte sa pritom báť, že by sa zdeformoval, alebo nebodaj zlomil. Jeho odolnosť je veľkou devízou, ktorú si výrobcovia skríň dobre uvedomujú. Ak k tomu pridáme estetický faktor, tak naozaj nie je o čom diskutovať – mangové drevo sa do kovovej skrine skrátka hodí.

Vždy však platí, že je potrebné dobre si vybrať. Na čo teda pozerať, čo vyskúšať? V prvom rade ide o konštrukčný materiál exteriéru aj interiéru. Kov musí byť pevný, nesmie sa ohýbať a deformovať dotykom. Policový regál je pevný, odolný, pri zaklopaní naň znie jasný, čistý zvuk. Zabúdať nesmieme ani na výzor, drevené aj kovové prevedenie musí byť bezchybné, aby dokázalo priestoru dodať šmrnc. Nikto totiž nechce síce funkčnú, ale škaredú skriňu, že?

Pamätajte však na to, že mangové drevo je prírodný materiál, môže teda mať mierne farebné odchýlky, ktoré sú ale symbolom jedinečnosti, nie vadou. Police sú však vždy ošetrené ochrannými prípravkami, nemusíte sa teda báť deformácie a nerovností.

Mangové drevo a kovové skrine k sebe skrátka pasujú. Elegantná kombinácia, skĺbená s funkčnosťou a praktickosťou. Ak rozmýšľate nad kúpou kvalitnej skrine, máte odpoveď.

Reklamný článok