Mám pár kíl navyše… No a čo?!

Please enter banners and links.

kila navyse

Móda diktuje naozaj striktné podmienky pre štíhlosť. Ale oblé tvary mužov odjakživa priťahovali viac. Pozrite sa napríklad na bohyňu lásky Afroditu  – má oblé tvary vrátane bruška. Byť moletkou je dokonca niekedy dobré a my vám na to dáme hneď niekoľko argumentov!

Žena plnších tvarov je zdravšia, a to najmä čo sa týka odolnosti voči infekciám. Hlavným dôvodom je fakt, že kým štíhle ženy prežívajú stres z diét, žena s miernou nadváhou sa nemá dôvod vystavovať stresu. A práve tento najväčší nepriateľ človeka spúšťa väčšinu chorôb.

Ďalší prilepšený bod na vašom účte je za kreatívnosť v obliekaní. Kým predtým móda slúžila žene, dnes slúži žena móde. V päťdesiatych rokoch sme zo seba razom vyčarovali štíhlu krásku vďaka korzetom. Teraz hrajú strihy proti bacuľkám. Ale pozor! Práve v tom spočíva vaša sila – práve preto, že nie všade nájdete veľkosť XL ste kreatívna, musíte ladiť farby, pracovať s doplnkami a nie ste otrokyňa módy. S kilami navyše musíte premýšľať a nie bezhlavo nakupovať.

Všimli ste si mrzuté kolegyne? Zrejme to bude tým, že na desiatu mali iba jablko a už teraz sa trápia nad tým, čo si dajú na večeru aby náhodou nezaťažili svoj metabolizmus. Avšak na druhej strane žena s pár kilami navyše sa cíti byť kľudnejšia. Vedci tiež dokázali, že z celkového počtu žien ktoré trpia depresiami len malú časť tvoria moletky.

Vašou ďalšou prednosťou je fakt, že pôsobíte dôveryhodnejšie. V porovnaní so štíhlymi ženami vás ostatní viac počúvajú. Ak vám pár kíl navyše zmenilo hlas na trošku hrubší, vyhrali ste! Hrubší hlas pôsobí prísnejšie a dôraznejšie aj bez kriku.

Na záver tu máme najdôležitejší fakt – plodnosť. Inštinkt vraví mužom, že pekná žena má mať nejaké tie oblinky na znak vyššej plodnosti a pevného zdravia. Plodnosť štíhlych žien ohrozuje malá tuková vrstva na brušku. Tam by totiž tuk mal byť aby chránil ľadviny a ženské pohlavné orgány.