Lubrikanty z lona prírody

Please enter banners and links.

Aj partneri, ktorým to dobre „maže“, občas dostanú pri milovaní chuť na zmenu. Najmä pokiaľ chcete vyskúšať nové a netradičné polohy, je veľmi vhodné vyskúšať lubrikanty. Zabudnite na chémiu, detské oleje či maslo, sú aj lepšie možnosti.

 

Kokosový olej

Dámy, ak máte problém s tým, čo sa vám dostane „tam dole“ pri pokusoch o správne zvlhčenie prostredia, kokosového oleja sa báť nemusíte. A dokonca ani váš partner, ktorý s týmto prírodným lubrikantom príde do styku so svojím údom či možno aj perami. Kokosový olej sa pýši všestranným využitím nielen v oblasti gastronómie, ale aj kozmetiky či medicíny. Nezabudnite si ho pred milovaním zahriať na vyššiu teplotu, inak budete zápasiť s jeho tuhým skupenstvom. Ľudia na celom svete ho milujú pre jeho antibakteriálne účinky a znášanlivosť s každým druhom pokožky. Často ním nahrádzajú telové mlieka a krémy na tvár. Rýchlo sa vstrebáva a mnohým ženám už pomohol pri kvasinkových ochoreniach. Toto je úžasne voňavá náhrada lubrikantu z obchodu.

 

Olej z hroznových jadierok

Tento olej je vitamínová bomba, ktorú možno nielen konzumovať, ale aj využiť na zvýšenie elasticity pokožky. Má antioxidačné a protizápalové účinky a muži sa jeho konzumáciou starajú o zdravú prostatu a potenciu. Príjemne vonia a do pokožky sa vstrebe rýchlo bez toho, aby bola ešte dlhé hodiny mastná. A to je predsa to, čo potrebujete, no nie? Olej splní účel a vy po bláznivej posteľnej gymnastike môžete rovno zaspať.

 

Mandľový olej

Plný antioxidantov je aj mandľový olej. V kozmetike ho milujeme, pretože vyživí naše suché vlasy, nechty a pokožku. Zabezpečí jej pružnosť a po použití nezanecháva pocit mastnoty. Dožičte si masáž celého tela práve s týmto olejom. Príjemným zakončením bude nežné a klzké milovanie, ktoré si budete chcieť zopakovať. Vôňa, ktorá sa roznesie celým priestorom, sa rýchlo stane vašou obľúbenou.

 

Olivový olej

Dávajte pozor na to, aký olej si kúpite a ako ho budete skladovať. Vraví sa, že fľaška oleja by mala byť tmavá a sklenená. Olivový olej nie je obľúbený len v studenej kuchyni, ale aj v kozmetike. Zbaví pleť kyslosti, očistí ju a zabráni jej vysušovaniu. Kúpiť si olivový olej vám nemusí pripadať také trápne ako platiť u svojej známej v drogérii za riadny lubrikant. Určite sa nemusíte báť zdravotných probémov, pretože ide o pomoc z prírody. Navyše oleja stačí použiť skutočne málo a dosiahnete s ním veľké zázraky. Pri všetkých druhoch olejov vám, samozrejme, odporúčame dať si pod seba podložku, ktorú neľutujete ušpiniť. Mastné oleje môžu totiž na textíliách zanechať stopy, čo sa vyperú len ťažko.

 

Oleje na masáž hrádze

Spomedzi množstva variantov prírodných lubrikantov skúste ešte oleje na masáž hrádze. Ženy si ich rady nakupujú v tehotenstve, aby zmäkčili svoju pokožku a pri pôrode ju čo najviac ušetrili. Ak ste tehotná, spojte príjemné s užitočným a presvedčte svojho partnera, aby vám s masážou hrádze pomohol. Možno na vás dostane chuť a vy už budete nádherne pripravená.

FOTO: pexels.com