Ľúbi ma, neľúbi ma… Ľúbi ma?

Please enter banners and links.

ľúbi ma neľúbi ma

My ženy by sme najradšej od prvého rande vedeli ako sme na tom. Zaujíma nás či sme ho zaujali, ako nás vníma, či máme šancu a skvelé by bolo vedieť že sme ho dostali na prvý pohľad. Existuje niekoľko mužských prejavov lásky vďaka ktorým viete, že ho zaujímate a bude z toho niečo viac než len niečo chvíľkové.

Samozrejme, prvým prejavom je fakt, že vám to jednoducho povie. Svoje sympatie vám môže dať najavo milými komplimentmi a občas vám udelí pochvalu za dobrý výber sukne alebo skvelú večeru. Aby z toho však neboli len prázdne reči klamára treba pridať ďalší prejav – ochotu pomôcť vám. Je to muž ktorý sa ponúkne keď potrebujete pomoc? Potom vám chce dať najavo svoje city aj takouto formou. Je po ruke vždy keď treba pomôcť otvoriť konzervu a ochotne sa ponúkne aj bez požiadania. Veď vás neraz niesol domov keď bol studený lejak zo strachu že mu prechladnete. A keď sa to predsa len stalo bol pri vás aby podal čaj.

K ďalšiemu prejavu jeho lásky nepochybne patria aj malé prekvapenia ktorými si vás neustále získava. Možno je to malá kytica kvetov donesená kuriérom alebo fľaša vášho obľúbeného vína. Všíma si tak na vás maličkosti a veci ktoré vás tešia.

Ďalším prejavom je jeho snaha byť s vami v kontakte. Muž ktorý vás miluje bude chcieť byť s vami či už osobne alebo aspoň písomne. Ak vám venuje telefonát na dobré ráno, v práci oživí nudný deň pekným emailom a pošle esemesku s poďakovaním za krásny večer a nádhernú noc vedzte, že mu na vás záleží. Sú to drobnosti ktoré povedia jeho postoj k vám a to, že mu nie ste ľahostajná.

A na záver – ak vás miluje a máte miesto v jeho živote podelí sa s vami aj o svoje pocity. Samy dobre vieme aké je ťažké niekedy hovoriť o tom čo cítime a navyše muži neradi hovoria o tom čo cítia a čo ich ťaží. No ak to dokáže a povie svoje problémy máte istotu, že vám dôveruje a vašu úlohou je počúvať. Veď vy tiež chcete aby vnímal vaše starosti.