Leto v sedle: Nenechajte si ho znepríjemniť typickými nástrahami

Please enter banners and links.

Leto je ročným obdobím, na ktoré sa všetci tešíme už na konci zimy. Avšak, počas horúcich dní je často potrebné bojovať s otravným hmyzom a inými nepríjemnosťami, ktoré letné dni sprevádzajú. Milovníci štvornohých zvierat by o tom vedeli rozprávať hodiny. Viete, ako ich chrániť čo najlepšie?

 

Ochráňte svojho koňa tými najlepšími doplnkami

Vedeli ste, že svojho tátoša môžete pred hmyzom ochrániť skvelou jazdeckou maskou? Oči, uši a hlava tak ostanú pred muchami, ovadmi, komármi a inými “nepriateľmi” v bezpečí vďaka šikovnému jazdeckému doplnku! Ten dostanete v rôznych prevedeniach a môžete si vybrať napríklad variant s predĺžením ale aj bez. K ochrane proti hmyzu a muchám slúži aj ekzémová deka.  Táto špeciálna deka je navrhnutá pre kone trpiace letnou vyrážkou. Chráni vašich miláčikov od hlavy až k chvostu, v bezpečí je aj celý krk, chrbát i brucho. Strih deky perfektne sadne vďaka elastickým švom a dokonale kryje. Deka je priedušná, navrhnutá pre nepretržité nosenie, nemusíte sa báť, že by pokožka vášho koňa trpela počas horúčav a vyrážka by sa vplyvom tepla rozšírila. Práve naopak, pod dekou bude koža vášho koňa v bezpečí.

 

Majte svojich “pomocníkov” stále poruke

Dobrá organizácia nie je nikdy na škodu. Neporiadok v núdzi ešte nikoho nezachránil, preto je dobré veci odkladať na svoje miesto, aby ste ich mohli použiť vždy, keď ich potrebujete. Pomôže vám šikovný a praktický nábytok do predsiene. Uložíte doň všetko od pomôcok pre vašich miláčikov, cez sezónne doplnky ako klobúky, šiltovky či dáždniky až po kľúče alebo poštu. Aby nepôsobil rušivo, vyberte si  univerzálny, prípadne výber prispôsobte celkovému vzhľadu vášho príbytku.

 

A ako najlepšie ochránite pred zlým počasím seba?

Slnko alebo dážď? Ochráni vás party stan! Vďaka veľkosti 3x6m sa doň zmestí viacero osôb, bez toho, aby ste sa tlačili pod dáždnikom. Do priestranného stanu sa poľahky zmestia aj skladacie stoly alebo stoličky, preto je mimoriadne obľúbený aj v reštauráciách, letných alebo zimných záhradách, na svadbách alebo festivaloch. Je nepremokavý, vydrží aj silnejšie vetry a dokonca plachtovina obsahuje aj UV faktor. Vďaka šikovnej konštrukcii ho rozložíte už do minúty!

Reklamný článok