Leto patrí ženám

Please enter banners and links.

Letné šaty Otto.sk

Letné šaty Otto.sk

Horúce dni a studené koktejly sú už tu! A to je čas na zábavu, leňošenie pri vode, letné lásky, ale aj na nakupovanie letného oblečenia. Tohtoročná letná móda praje ženskosti a pohodliu, preto si ju určite užijete. Poradíme vám, v čom budete toto leto vyzerať trendy a cítiť sa sama sebou.

Ó, šaty

  • Letné šaty má v šatníku zrejme každá z nás.
  • – Sú pohodlné, vzdušné a príjemne sa nosia.
  • – Zároveň v nich môžete zvýrazniť svoju femme fatale.

Šaty leta 2011

Základnou podmienkou, ktorú by mali vaše šaty splňovať je vzdušnosť. V teplých letných dňoch bude pre vás tento kúsok oblečenia priam nenahraditeľný. Tento rok budú v kurze dlhé letné šaty po členky, ale i minišaty. V tomto prípade je dôležité myslieť na postavu – dlhšie šaty až po zem pristanú skôr vyšším ženám, pre nižšie postavy padnú skvele kratšie šaty až minišaty.

Farebnosť je doménou tohto leta! In budú pastelové farby pre romantické duše, ale tiež pestrofarebné šaty s rôznymi, najmä kvetinovými vzormi. Slniečkom opálené telo výborne vynikne vo výrazných farebných odtieňoch šiat (ako napr. žltá, oranžová, či biela). Veľmi pekne vyzerajú letné šaty s asymetrickým strihom doplnené ozdobným opaskom.

Koktejlky, mon amour

  • – V lete sú koktejlové šaty nenahraditeľné!
  • – Buďte obdivované na spoločenských večeroch i na párty.

Tohtoročným hitom sú priliehavé strihy, žiadne zložité volány ani ozdoby. Určite zvoľte koktejlové šaty bez ramienok a nad kolená. Zvýšený pás, stuha pod poprsím a zdobený živôtik je viac než trendy. Podobne ako pri letných šatách aj tu dominujú kvetinové vzory, tak ako aj kombinácia dvoch farieb (od pásu hore jedna a od pásu dolu druhá).

Tunika pre všetky

  • Tunika je kúskom  oblečenia, ktoré pristane každej žene.
  • – Hodí sa na rôzne príležitosti a je zároveň veľmi pohodlná.

Tunika je ideálnou voľbou, ak chcete pôsobiť elegantne a zároveň uvoľnene. Nielen že nenápadne zamaskuje väčšie bruško, ale žena v nej vyzerá nežne a elegantne. Je to teda vhodné oblečenie tak ako pre štíhle aj i pre plnoštíhle postavy. Navyše sú priedušné, čo ocení aj vaša pokožka.

Nakupujte online

Ak ani vás už nebaví stáť v dlhých radách pri pokladni, alebo vás neuspokojuje výber oblečenia vo vašom okolí, nezúfajte! Nakupujte oblečenie online. Ušetríte nielen svoje nervy, ale i peniaze.