Leto je ideálny čas na vášnivú romancu

Please enter banners and links.

Leto sa síce pomaly končí, ale slnečné lúče ešte nepovedali svoje posledné slovo. A povedzte si úprimne, kto sa teší, že leto končí. Predsa je to obdobie roka, ktoré je bohaté na zážitky, čas strávený s priateľmi či rodinou. Celkovo je život tak trochu spomalený. Pokiaľ sa to dá, ešte si predĺžte tento čas.

Pohodový piatok strávený na drinku v kruhu priateľov, čo môže byť lepšie. Vy dámy, sa samozrejme aj na takto zdanlivo nevinný večer, musíte pripraviť. V skrini určite siahajte po ľahkých materiáloch, ako je šifón. Topy s odhaleným pupkom už teraz radšej nechajte doma. K tomu sukňa dlhá až po zem. Pre romantickejšie typy žien bude vhodnejšia midi sukňa. Lodičky či mokasíny budú skvelou voľbou k takémuto druhu outfitu.

Svetlých farieb sa netreba báť. Pokojne siahajte po ružovej, žltej, mentolovej. Večer už býva chladnejšie. Nezabudnite si niečo prehodiť na plecia. Rifľová bundička do pása je stále in, ale  môže to byť aj „bomberka“, či priliehavé módne sako s volánmi na rukávoch. S make-upom to nepreháňajte. Zvýraznite si líčka, obočie, mihalnice a samozrejme pery. Bodkou na celom outfite sú rozpustené vlasy. Nechajte vánok, aby sa s nimi pohral.

A koniec je už na vás. Zvodné pohľady, úsmev, to všetko patrí k výbave každej ženy. Zvádzajte s ľahkosťou, miernou dávkou sebavedomia a budete neprehliadnuteľné. Berte do úvahy to, že cudzinec, ktorého zvádzate, sa asi kvôli vám na Slovensko nepresťahuje. Takže s veľkou dávkou opatrnosti si to užite do momentu, pokiaľ to bude možné. Našťastie spomienky ostávajú na celý život.

FOTO: pexels.com