Lepší vzťah s deťmi vďaka kontaktu

Please enter banners and links.

Byť rodičom je ten najkrásnejší pocit na svete. Hlavne pri prvom dieťati však často netušíte, čo vás čaká a neminie pri výchove vašej ratolesti. Neverte všelijakým internetovým diskusiám a nesnažte sa byť tou najlepšou matkou na svete podľa nejakého návodu, pretože každé dieťa je individualita a potrebuje iný prístup. Verte tomu, že na ten správny prístup k vášmu dieťatku rýchlo prídete. Máme však pre vás zopár rád, ako posilniť puto medzi rodičom a dieťaťom.

 

Nosenie

Silné puto sa vytvára hlavne pri kontakte matky či otca s dieťaťom. Preto sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené šatky pre deti, do ktorých si dieťatko naviažete a ste s ním v neustálom kontakte aj počas jednoduchších domácich prác. Vy tak máte čas viac menej pre seba, no dieťatko je maximálne spokojné, pretože je blízko vás.

 

Ako viazať?

Pokiaľ sa bojíte samotného viazania detí do šatky, nemusíte sa obávať. Stačí len trochu zručnosti a trpezlivosti a podľa online návodu sa rýchlo naučíte čo a ako. Ak sa toho však predsa len obávate viac, môžete využiť pohodlné nosiče pre deti. Tie majú rovnakú funkciu ako šatky, ale po prvotnom nastavení nosiča je umiestnenie dieťatka do nosiča oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako naviazanie do šatky. Záleží teda len na vás, aký typ nosenia svojho dieťatka si vyberiete.

 

Stavte na kvalitu

V ponuke na internete určite nájdete množstvo aj lacných nosičov či šatiek pre deti. Avšak vyberajte s rozumom a do tak dôležitej súčasti vývinu vášho dieťatka radšej investujte. Nekvalitné nosiče totiž môžu narobiť viac škody ako úžitku. Overenou značkou je aj slovenská značka Lenny Lamb u ktorej nájdete kvalitné šatky i nosiče vyrobené zo šatiek. Máte na výber obrovské množstvo farebných variantov, a tak môžete mať kvalitný štýlový nosič vo vašej obľúbenej farbe.

Reklamný článok