Len prirodzenosť je jedinečná originalita

Please enter banners and links.

Dnešný moderný svet ponúka široké možnosti, ako si vylepšiť niektoré časti tela, s ktorými nie ste až tak veľmi spokojné. Trošku pridať sem, trošku viac ubrať tu. Jediný cieľ je dosiahnutie dokonalého výsledku. A tu by ste sa mali milé dámy trošku zastaviť. Tak veľmi prahnete po úplnej dokonalosti a pravidelných tvaroch, že sama matka príroda je to najoriginálnejšie, čo môže byť. Vaše telo nevynímajúc.

V módnych a lifestylových časopis či iných televíznych programoch vám stále tlačia rôzne formy, ako sa vylepšiť. Liposukcia, lifting tváre a ešte kadečo iného, silikóny, minerálne vody, ktoré sa dajú naliať do akejkoľvek časti tela. Niektoré procedúry majú dlhšiu životnosť a niektoré podstatne menej. Otázka je, či vám ten efekt za to stojí. Za tú bolesť, nervy a v neposlednom rade možné vedľajšie účinky.

Módne ikony a rôzni influenceri sa prezentujú, ako sa obliecť, ako sa fotiť, čo postovať na sociálnych sieťach. Len aby ste boli iné, krajšie, lepšie, originálnejšie. A zabúdate na to, že vy už ste. Tak ako ste boli stvorená, tak je to originálne, lebo nikto úplne rovnaký ako vy neexistuje. Nedostatky tváre sa dajú zakryť či upraviť make-upom. Nesúmerná postava sa dá vylepšiť oblečením. Žiadne zásadné zásahy do vášho tela nepotrebujete, pokiaľ si to samozrejme nevyžaduje váš zdravotný stav.

Tak už s tým nebojujte. Časopismi, seriálmi, fotkami a sociálnymi sieťami sa nechajte len inšpirovať. Využite svoj potenciál, ktorý je vo vás. Nakoniec všetky tie zákroky idú len hlbšie do vašej peňaženky. Choďte si radšej oddýchnuť na peknú dovolenku. Lebo len v zdravom tele je aj zdravý duch.

FOTO: pexels.com