Ľadvinka hlási silný come back

Please enter banners and links.

Chodíte okolo výkladov obchodov a nechápavo krútite hlavami, čo sa to opäť dostalo do módy? Naozaj to myslia vážne všetky tie obchodné reťazce? Áno, je to tu znova obľúbená a toľko zatracovaná „ľadvinka“. Dospelí ľudia, ktorí majú dnes 30 a viac rokov veľmi dobre vedia, o čom je reč. V teenagerských časoch to bol neodmysliteľný doplnok každého outfitu.

Dnes tomu nie je inak. Súčasná mládež taktiež s radosťou využíva tento druh batôžku. Milé dámy, skúste sa aj vy pozrieť na módny trend s troškou nadsázky. Veľmi ľahko sa totiž môže stať, že sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou. V obchodoch siahajte po filtrovaných ľadvinkách. Je to ideálny doplnok na letnú party pod nebom a skvele sa hodí k obtiahnutým minišatám. Pre odvážnejšie dámy sú tu stále rôzne zvieracie vzory.

Taktiež sa sústreďte na to, ako ľadvinku správne nosiť. Klasikou je, si ju uviazať okolo pása. Takto máte všetky vaše potrebné drobnosti v nej pod drobnohľadom a nemôže sa stať, že by vám niekam zmizli. Efektným uviazaním je krížom pod jedno rameno. Týmto spôsobom uviazaná ľadvinka ideálne doplní ležérny outfit tepláky, tričko a tenisky.

Ak ešte stále nie ste presvedčená, že toto je doplnok, ktorý musí byť vo vašom šatníku, pozrite sa na módne móla. Ľadvinku nájdete takmer v každej svetoznámej značke a návrhári sa k nej s obľubou vracajú. Jedna malá zmena môže naozaj veľa spraviť vo vašom výzore. Skúšajte, kombinujte pred zrkadlom tak dlho, kým s tým budete stotožnená.

FOTO: google.com