Kvalitná starostlivosť = zdravé a krásne vlasy

Please enter banners and links.

Čo by žena neurobila preto aby bola trendy a v móde? Aj kvôli tomuto naše vlasy často trpia a sú ničené nielen fénovaním, žehlením, natáčaním, ale aj farbením či používaním trvalej ondulácie.

Trendy sa totiž často menia a aby sme boli IN musíme často svoje vlasy meniť a vylepšovať. Veď si predstavte, že sa snažíte mať vlasy čo najrovnejšie a tmavé, no ak príde do módy blond a kučery, tak musíte preto niečo spraviť. Samozrejme nie každá dáma si môže takéto extrémy dovoliť pretože by sa jej to nemuselo hodiť, no nájdu sa medzi nami aj také, ktorým sa hodí všetko a rady skúšajú nové a nové veci na svojich vlasoch. Či už ide o „crazy“ účesy alebo farebné konce vlasov a podobne. Ak však chceme mať vlasy aj po takýchto zásahoch krásne a zdravé, musíme pre ne niečo robiť.

Je dôležité sa o vlasy naozaj dobre starať. Veľa urobia aj masky na vlasy, ktoré sa nepoužívajú tak často ako šampóny a kondicionéry, ale majú o to silnejšie účinky. Dôležité je vybrať si správnu masku, ktorá je vhodná pre vaše vlasy. Ak ich máte suché, budete voliť iné zložky masky ako pri mastných vlasoch.

Veľmi dobre zapôsobí na vaše vlasy aj olej na vlasy. Môžete si zaobstarať prípravky skladajúce sa z rôznych olejov alebo ak nemáte rady rôzne prípravky od kozmetických firiem a radšej sa spoliehate na prírodu, môžete si kúpiť aj prírodný olej.

Arganový olej je veľmi obľúbený, pretože má takmer zázračné účinky na kvalitu vašich vlasov. Tento olej vlasy hydratuje a vyživuje. Zároveň im dodá lesk a pôsobí ako prírodný kondicionér, takže sa vaše vlasy budú ľahšie rozčesávať. Ak teda dávate svojim vlasom zabrať, môžete vyskúšať priamo arganový olej alebo šampóny a masky s jeho obsahom.

Ak sa teda snažíte aby vaše vlasy vyzerali módne a zároveň si ich nechcete natrvalo zničiť, venujte im trochu starostlivosti a pravidelne ich vyživujte.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net