Ktoré lokality v Bratislave sú najatraktívnejšie pre prenájom kancelárií?

Please enter banners and links.

Hľadáte prenájom kancelárie v Bratislave? Bratislava sa neustále rozrastá a vďaka novým developerským projektom vznikajú mnohé atraktívne lokality pre slovenské aj zahraničné spoločnosti. Ak hľadáte dobrú dostupnosť, služby a prestížnu adresu, zamerajte sa najmä na tieto časti Bratislavy.

 

Staré mesto

Čo tak kancelária na prenájom v centre Bratislavy? Historické centrum Bratislavy ponúka príjemné prostredie, atmosféru, širokú ponuku služieb, je dostupné zo všetkých častí Bratislavy verejnou dopravou aj autom. Adresa v historickom centre navyše pôsobí atraktívne pre domácich a zahraničných partnerov. V súčasnosti sa stavia aj v Starom meste. Projekt Zuckermandel priamo pod Bratislavským hradom by mal byť v budúcnosti jednou z najlukratívnejších lokalít v Bratislave pre prenájom kancelárií.

 

Nové kancelárske priestory vzniknú aj v areáli bývalého pivovaru Stein, ktorý sa nachádza medzi Legionárskou a Blumentálskou ulicou. Stein je zároveň najväčším rezidenčným projektom v širšom centre Bratislavy, okrem toho tu vznikne až 9500 m2 kancelárskych priestorov.

 

Autobusová stanica Mlynské Nivy

Autobusová stanica Mlynské Nivy dlhé roky chátrala, čoskoro sa však stane dôležitým obchodným centrom. V blízkosti autobusovej stanice sa už teraz nachádza množstvo administratívnych budov a v blízkej dobe sa dostavia aj Twin City Tower, ktorá ponúkne až 32 000 m2  kancelárskych priestorov. Za zmienku stojí aj projekt Sky Park v tesnej blízkosti autobusovej stanice a Twin City. Komplex Sky Park z dielne Zaha Hadid bude ponúkať tisícky metrov štvorcových lukratívnych kancelárskych priestorov.

 

Zaujímavou zostáva aj budova starej Cvernovky, pod názvom ZWIRN aktuálne vzniká rezidenčný komplex so štýlovými kanceláriami na prenájom. Okolie v blízkosti autobusovej stanice sa v blízkej dobe výrazne zmení a prinesie viacero atraktívnych architektonických komplexov aj prestížnych kancelárskych priestorov.

 

Železničná stanica

Projekt železničnej stanice sa neustále odkladá a imidž mesta tým rozhodne trpí. Lokalita okolo železničnej stanice je však pre developerov stále mimoriadne atraktívna a v budúcnosti môžeme očakávať rozvoj aj v tejto časti mesta. Skvelá dopravná dostupnosť a blízkosť historického centra však robí z okolia železničnej stanice vynikajúcu lokalitu pre váš biznis.

 

Developerov lákajú aj lokality v okolí dôležitých dopravných uzlov, no a pre firmy je dostupnosť jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere svojho sídla. Či už si zvolíte kanceláriu na prenájom v blízkosti centra mesta, autobusovej alebo železničnej stanice, či dôležitých dopravných spojoch, určite nespravíte chybu.

Reklamný článok