Kto povedal, že ženy netipujú? Stávkuj a vyhrávaj!

Please enter banners and links.

Tipovanie môže byť zábava, pokiaľ viete odhadnúť rozumný čas a prijateľné množstvo peňazí vložené do tejto hazardnej činnosti. To, že stávkovanie je aktivita len pre mužov, už dávno neplatí. Veď aj ženy sú nadšené fanúšičky športu a vedia sa v ňom orientovať často tak dobre, ako páni. Ak je teda športové dianie vašou záľubou, využite ju vo svoj prospech a zúročte poznatky a vášeň pre šport v tipovaní.

Zaujímavou súťažou pre vás môže byť veľká tipovačka tipermesiaca.sk, kde môžete vyhrať voľné tikety s lákavými sumami. Podmienky tejto súťaže sú jednoduché a záleží od vašej šikovnosti, akú stratégiu zvolíte. Pôjdete cestou ženskej prefíkanosti a porazíte všetkých súperov mužského pohlavia? Máte na výber z troch rôznych stávkovacích súťaží, a to futbalový, hokejový alebo tenisový tipér mesiaca. Alebo sa zapojte do všetkých troch.

Veď výhier nikdy nie je dosť. V súťaži Tipér mesiaca zbierate body za vaše stávky a na konci hracieho obdobia sa tí najlepší dočkajú svojej tiketovej odmeny. V súťaží hráte každý mesiac dokopy o 265 eur v podobe tiketov do stávkových kancelárií Fortuna, Doxxbet a Tipsport.

Ženy najčastejšie tipujú tenisové zápasy, preto ak potvrdzujete túto štatistiku, neváhajte a zapojte sa do tenisovej tipovačky. No nezabúdajte, že risk je zisk. Nemáte čo stratiť! Pred začiatkom sa musíte registrovať na stránkach príslušnej stávkovej kancelárie, podľa toho, v ktorom tipérovi mesiaca súťažíte a ste v hre. Každý deň máte šancu tipovať zápasy prestížnych líg, tak do toho, milé dámy!

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net